Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Пан Коцький 📚 - Українською

Читати книгу - "Пан Коцький"

2 354
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Пан Коцький" автора . Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Пан Коцький» була написана автором - , яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Пан Коцький" в соціальних мережах: 

Вітаємо вас на ReadUkrainianBooks.com - вашому провіднику у світ української літератури та культури. Сьогодні ми маємо унікальну нагоду представити вам твір "Пан Коцький", який, на жаль, не має вказаного автора, але залишив незабутнє враження серед читачів. 📚✨

"Пан Коцький" - це роман, що перенося нас в далекий минулий, в епоху, коли князі і герої боролися за свої землі та гідність. Головний герой, пан Коцький, - це чоловік, який зробив свій вибір і вирішив стати справжнім лицарем. Він відправляється на небезпечний похід, де його чекають випробування, зрада, та незвідані пригоди. Чи зможе він пройти цей шлях і досягти своєї мети?

Автор "Пана Коцького" залишився невідомим, але його твір завжди буде в центрі уваги справжніх поціновувачів літератури. Ця історія - це втілення духу пригод та справедливості.

ReadUkrainianBooks.com пропонує вам можливість безкоштовно читати книги українською мовою, без необхідності реєстрації. У нашій електронній бібліотеці ви знайдете бестселери та найкращі твори світової та української літератури. Ми прагнемо зробити світ слова доступним для кожного. 🌐📖

"Пан Коцький" - це пригодницький роман, який залишає невиразне враження та глибокі думки. Читайте та відкривайте цей захопливий світ разом з ReadUkrainianBooks.com. 📚❤️🌄

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Пан Коцький Українська народна казка В одного чоловіка був кіт старий, що вже не здужав і мишей ловити. От хазяїн його взяв та й вивіз у ліс, думає: «Нащо він мені здався, тільки дурно буду годувати, – нехай в лісі ходить».  Покинув його, а сам поїхав. Коли це приходить до кота лисичка та й питає його: – Що ти таке? А він каже: – Я – пан Коцький. Лисичка каже: – Будь ти мені за чоловіка, а я тобі за жінку буду. Він і згодився. Веде його лисичка до своєї хати – та так уже йому годить: уловить де курочку, то сама не їсть, а йому принесе. От якось зайчик побачив лисичку та й каже їй: – Лисичко-сестричко, прийду я до тебе на досвітки. А вона йому: – Є у мене тепер пан Коцький, то він тебе розірве! Заєць розказав за пана Коцького вовкові, ведмедеві, дикому кабанові. Зійшлися вони докупи, стали думати: як би побачити пана Коцького, – та й кажуть: – А зготуймо обід! І взялись міркувати, кому по що йти. Вовк каже: – Я піду по м'ясо, щоб було що в борщ. Дикий кабан каже: – А я піду по буряки та картоплю. Ведмідь: – А я меду принесу на закуску. Заєць: – А я капусти. От роздобули всього, почали обід варити. Як зварили, стали радитись: кому йти кликати на обід пана Коцького. Ведмідь каже: – Я не підбіжу, як доведеться тікати. Кабан: – А я теж неповороткий. Вовк: – Я старий уже і трохи недобачаю. Тільки зайчикові й приходиться. Побіг заєць до лисиччиної нори; коли це лисичка вибігає, дивиться, що зайчик стоїть на двох лапках біля хати, та й питає його: – А чого ти прийшов? – Просили вовк, ведмідь, дикий кабан і я прошу, щоб ти прийшла зі своїм паном Коцьким до нас на обід! А вона йому: – Я з ним прийду, але ви поховайтесь, бо він вас розірве. Прибігає зайчик назад та й хвалиться: – Ховайтесь, казала лисичка, бо він як прийде, то розірве нас! Вони й почали ховатися: ведмідь лізе на дерево, вовк зарився у стогу, кабан ховається під стіл, а зайчик лізе в кущ. Коли це веде лисичка свого пана Коцького. Доводить до стола, він побачив, що на столі м'яса багато, та й каже: – Ма-у!.. Ма-у!.. Ма-у!.. А ті думають: «От, вражого батька син, ще йому мало! Це він і нас поїсть!» Зліз пан Коцький на стіл і почав їсти, аж за вухами лящить. А як наївся, то так і простягсь за столі. А кабан лежав під столом, та якось комар і вкусив за хвіст, а він так хвостом і крутнув; кіт же думав, що то миша, та туди, та кабана за хвіст! Кабан як схопиться, та навтіки! Пан Коцький злякався кабана, скочив на дерево та й подерся туди, де ведмідь сидів. Ведмідь як побачив, що кіт лізе до нього, почав вище лізти по дереву, та до такого доліз, що й дерево не здержало, – так він додолу впав – гуп! – просто на вовка, мало не роздавив сердешного. Як схопляться вони, як дременуть, то тільки видко; а заєць і собі за ними – забіг не знать куди... А потім посходились та й кажуть: – От, який малий, а тільки-тільки нас усіх не поїв!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пан Коцький», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пан Коцький"