Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Садок вишневий коло хати 📚 - Українською

Читати книгу - "Садок вишневий коло хати"

345
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Вірш «Садок вишневий коло хати»" автора . Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Дитячі книги / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Садок вишневий коло хати» була написана автором - , яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Дитячі книги / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Садок вишневий коло хати" в соціальних мережах: 

Вірш «Садок вишневий коло хати» Тараса Шевченка наскільки відомий, що важко згадати більш популярний та знаний ліричний твір серед класики української літератури. І цей твір не дарма має всю свою славу, адже він змальовує наскільки милу, тиху та спокійну картину просто радісного життя, що неодмінно хотілося б зануритись у неї самостійно. В центрі твору – українська природа, що має в собі безліч фарб та образів, які і надихнули Кобзаря на написання твору.

Цей твір – ідеалістичне уявлення того, як має протікати життя українського народу – в спокої, мирі та злагоді, без лишньої метушні та з неодмінною радістю. Автор возвеличує цей образ життя, як той, що живе в симбіозі з природою. Основний мотив твору – спокій, яким ніби пронизаний текст. До речі, читати онлайн вірш «Садок вишневий коло хати» Тараса Шевченка українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Через всі можливі літературні прийоми, як епітети, порівняння та використання образів, автор змальовує вечір в звичайному селі. Після закінчення робочого дня, коли стомлені люди повертаються додому, а мати готує на сім’ю вечерю. Однією з найвпізнаваніших метафор цього твору є хрущі, що гудуть над вишнями. А з приходом вечора все завмирає, крім дівчинки та того соловейка, що щебетають десь неподалік.

Скачати вірш «Садок вишневий коло хати» Тараса Шевченка можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

“Садок вишневий коло хати” Тараса Шевченка.

Приємного читання!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Вірш «Садок вишневий коло хати» Тараса Шевченко

Садок вишневий коло хати Тарас Шевченко

Садок вишневий коло хати, Хрущі над вишнями гудуть, Плугатарі з плугами йдуть, Співають ідучи дівчата, А матері вечерять ждуть.

Сім’я вечеря коло хати, Вечірня зіронька встає. Дочка вечерять подає, А мати хоче научати, Так соловейко не дaє.

Поклала мати коло хати Маленьких діточок своїх; Сама заснула коло їх. Затихло все, тілько дівчата Та соловейко не затих.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Садок вишневий коло хати», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Садок вишневий коло хати"