Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Орел та кріт, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Орел та кріт, Народні"

142
0
23.05.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Орел та кріт" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Орел та кріт, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Орел та кріт, Народні" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Навесні орел налаштувався мостити гніздо.Довго шукав годяще дерево і нарешті вибравдуб — старий-престарий, грубезний та високий.Аж тут з-під землі виліз кріт і побачив,що орел будує гніздо на дубі. Знав кріт, щокоріння дуба вже трухляве, і скоро деревовпаде на землю. Шкода йому стало, що орелмарно працює, тож він підвів голову і сказав:

— Не мости на цьому дубі гніздо, бо унього коріння гниле. Перша буря його повалить, і тизанапастиш своїх дітей.

Орел розгнівався і згорда відповів:

— Твоє діло в землі порпатися, а не учити того,хто знає більше, ніж ти.

Кріт на те йому відказав:

— Хоч ти, орле, і багато знаєш, та знати гетьусе ніхто не може. Не хочеш послухатимоєї ради — і не треба, проте потімпошкодуєш.

Орел сердито заклекотів:

— Ще мені бракувало слухати поради такого сліпця, як ти!

Кріт мовчки поліз під землю.

Минув час. Вилупились орлята. Орел з орлихою не могли натішитисясвоїми дітками. І от одного дня знялася велика буря. Ліс зашумів,застогнав. Старий дуб, де було орлине гніздо, рипів-рипів і не витримав,упав на землю. Добре, що хоч на той час орленята вже літати навчилися,а то б розбилися. Та однаково орел з орлихою перелякалися за своїхдіток, та й гніздо втратили. А орлята ще ж малі, їм треба домівки. А детепер гнізда взяти? Тоді орел згадав про крота:

— Ех, дарма я не послухав крота! Не трапилось би такого нещастя.Недарма кажуть мудреці: не питайрозумного, а питай бувалого.


намалювала Мар'яна Фляк

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Орел та кріт, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Орел та кріт, Народні"