Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Зайчикові вуха, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Зайчикові вуха, Народні"

64
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Зайчикові вуха" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Зайчикові вуха, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Зайчикові вуха, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Зайчикові вуха

Колись звірі жили дружно і завжди вітали один одного з днем народження. Якось вітали зайчика. Подарували йому смачну морквину і здоровенну капустину. Потім посмикали за вуха, бажаючи всіляких гараздів. Тоді вуха у зайчика були ще зовсім маленькими. Свято іменинникові дуже сподобалось, і зайчик пошкодував, що день народження лише раз на рік.

Лисичка запропонувала: „А чому б тобі не святкувати двічі на рік? Перший раз – коли народився, а вдруге – коли міняєш сірого кожушка на білий?” З того часу зайчик став відзначати свій день народження навесні й восени. А його друзі щоразу так завзято смикали іменинника за вуха, що ті стали довгими-предовгими.

„У тебе не вуха, а антени!” – кепкує іноді кріт. Але то він так говорить від заздрості. Бо зайчик впевнений, що таких гарних вух, як у нього, ні в кого більше нема.


Людмила Паниченко


Художник Олена Плеханова

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зайчикові вуха, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Зайчикові вуха, Народні"