Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Є у мами чобітки, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Є у мами чобітки, Народні"

163
0
26.05.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Є у мами чобітки" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Є у мами чобітки, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Є у мами чобітки, Народні" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Надія Репета

Є у мами чобітки
їх взуваю залюбки
а вони собі: стук! Стук!
Чую я чарівний звук!
Стуки-стуки-цоки-цок
Що за дивний голосок?
ще раз: -СТУКИ!, Стуки, цок
Хто Ви? Стуки,стуки,цок?
ми, - підбори чобіток!
Подрібочемо в садок?
СТУКИ СТУКИ-цоки-цок
вже танцюють гопачок?!
Ой, невдалий був стрибок!
зачепились за пеньок -
це не в сні, а наяву
покотилися в траву....
Треба трішки сісти нам,
відпочити чобіткам.
Звати як тебе, маля?
татко каже: "сонце" я,
а для мами "пташеня",
а для брата "зайченя",
Так говорить вся рідня.
Тож подумайте, хто Я?
І яке моє ім'я?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Є у мами чобітки, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Є у мами чобітки, Народні"