Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Добрий їжачок або казка для вовченят, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Добрий їжачок або казка для вовченят, Народні"

64
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Добрий їжачок або казка для вовченят" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Добрий їжачок або казка для вовченят, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Добрий їжачок або казка для вовченят, Народні" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Добрий їжачок або казка для вовченят

Теплого літнього дня гуляв Їжак лісом. Аж тут з-за дерев вибіг Вовк.Кинувся до Їжака, а той клубочком згорнувся, голки настовбурчив — іВовк з розгону собі носа вколов. Та як загарчить:

— Ти що у порядних звірів під ногами плутаєшся? Геть з дороги!

І побіг далі. А Їжак розгорнувся, дивиться — чорна хмара небо закрила.Щойно він під кущем сховався — як загримів грім і полив дощ. Чує Їжак —наче хтось плаче. Роззирнувся довкола і побачив неподалік нору. Зазирнуввсередину, а там маленькі вовченята скавулять від страху. Шкода Їжакувовченят, а в нору лізти страшно — раптом Вовк прийде? Зітхнув Їжак ітаки поліз — треба ж малят заспокоїти!

— Не бійтесь, дітки, буря скоро вщухне, і тато ваш повернеться.Він побіг на річку риби наловити вам на обід, — вигадав Їжак. — Якщо небудете плакати, я вам казку розповім.

— Ми вже не плачемо, — загукали вовченята, — розповідай!

Почав Їжак їм казку про хатку-рукавичку розповідати. Вовченятаслухали-слухали, та й поснули. Тоді він потихеньку з нори виліз і — простоперед собою побачив Вовка. Притиснув його Вовк лапою до землі:

— Ти що робив у моїй хаті, га?

— К-казку розповідав, — прошепотів Їжак.

— Найкраща казка — це коли вечеря сама до столу приходить, —зареготав Вовк і широко роззявив свою пащеку. Їжак заплющив очі, ітут...

— Татусь прийшов, — запищали вовченята, вилазячи з нори. — Тату,ми грому злякалися, а дядько Їжак нам казку розповів, і мизаснули.

Вовк відпустив Їжака і сказав:

— Ти пробач мені, погарячкував я! Я ж не знав, що ти моїх дітей прихистив!Спасибі тобі велике.

— Дякуємо, дядьку Їжаче! — запищали вовченята.

— Ростіть великі! — усміхнувся Їжак іподріботів додому.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Добрий їжачок або казка для вовченят, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Добрий їжачок або казка для вовченят, Народні"