Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Віршики, Народні 📚 - Українською

Читати книгу - "Віршики, Народні"

160
0
30.05.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Віршики" автора Народні. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Віршики, Народні» була написана автором - Народні, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Віршики, Народні" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Ольга Пенюк

Через поле навпростець
Скаче коник стрибунець,
Поспішає у лісок,
Де відбудеться урок.

Цей урок не зовсім звичний,
Особливий він - музичний.
Будуть там усі співати
І на інструментах грати.

Позбираються комашки:
І метелики, й мурашки,
Прилетять ще комарі -
Будуть танці до зорі.


******


Задивилось сонечко
У маленьку річку,
Золотистий промінець
Гріти став водичку.

Рибки й раки налякались:
- Ой, щось душно стало!
Хмарка сонце заступила -
І воно пропало.


******


Положила їжачиха
Їжачатка спати,
А сама пішла в лісочок
Грибів назбирати.

Повертається додому,
Їжачка питає:
- Чом не спиш моє маленьке?
Він відповідає:

- Наш дідуньо-їжачок
Сильно так хропів,
Що сон дуже налякався -
І від мене полетів.


******


Дві маленькі сірі жабки
Мили в річці милом лапки.
Мило мучилось, терпіло -
Плюх у воду! І поплило.

Засмутились дуже жабки,
Бо брудні лишились лапки.


******


Поспішає їжачок
Стежкою в лісочок.
Він знайшов там, під дубком,
Велетень-грибочок.
Мені треба поспішати
Та й додому повертати:
Там поріжу я грибочок,
Кожен підсушу шматочок.
Взимку буду ласувати,
Своїх друзів пригощати.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Віршики, Народні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Віршики, Народні"