Книги Українською Мовою » 💙 Зарубіжна література » До місяця, Шеллі Персі Біші 📚 - Українською

Читати книгу - "До місяця, Шеллі Персі Біші"

84
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "До місяця" автора Шеллі Персі Біші. Жанр книги: 💙 Зарубіжна література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «До місяця, Шеллі Персі Біші» була написана автором - Шеллі Персі Біші, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Зарубіжна література".
Поділитися книгою "До місяця, Шеллі Персі Біші" в соціальних мережах: 
Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com". Популярні книги українською!!!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Чи стомився ти, що зблід,
На небо сходячи — і звідти одиноко
Зорячи в наш темний світ
Поміж зірок чужих, як журне око,
Що міниться, не можучи знайти
Достойної для вірності мети?

Переклад Василя Мисика

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «До місяця, Шеллі Персі Біші», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "До місяця, Шеллі Персі Біші"