Книги Українською Мовою » 💙 Зарубіжна література » Подорожі душі, Ньютон Майкл 📚 - Українською

Читати книгу - "Подорожі душі, Ньютон Майкл"

4 168
0
30.03.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Подорожі душі" автора Ньютон Майкл. Жанр книги: 💙 Зарубіжна література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Подорожі душі, Ньютон Майкл» була написана автором - Ньютон Майкл, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Зарубіжна література".
Поділитися книгою "Подорожі душі, Ньютон Майкл" в соціальних мережах: 

📚 Вітаємо на readukrainianbooks.com, де ви знайдете подорожі для вашої душі! Сьогодні ми представляємо вам книгу "Подорожі душі" від автора Ньютона Майкла. Це неймовірна історія, яка вас зачарує та надихне. Та головне, наш сайт дарує вам можливість безкоштовно читати це літературне шедевр онлайн, без реєстрації, українською мовою.

📖 Головний герой цієї книги - це справжня подорож душі. Книга розповідає історію життя і самопошуку молодого чоловіка, який вирушає в далекі подорожі навколо світу. Під час цих мандрівок він відкриває для себе не лише різноманітні культури і місця, але й власну душу. Книга вчить нас, що справжня подорож - це не лише фізичне переміщення, але і духовне зростання.

🖋 Автор Ньютон Майкл - це відомий письменник, який вразив світ своїми влучними словами та глибокими думками. Він ділиться власними досвідами подорожей та духовного зростання, і його творчість завжди надихає читачів.

🌍 Readukrainianbooks.com - це ваш вірний спутник у світі літератури. Ми даруємо можливість читати найкращі книги світу та українських авторів безкоштовно, і наша колекція бестселерів постійно оновлюється.

📚 "Подорожі душі" - це книга, яка допоможе вам відкрити нові горизонти, як у світі, так і в собі. Приєднуйтеся до нас на readukrainianbooks.com, щоб розпочати свою власну подорож душі та знайти натхнення! 🌏📖🚀

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 58
Перейти на сторінку:

Майкл Ньютон

Подорожі душі

(Життя між життями)

Кожному з нас так чи інакше доводиться замислюватися над тим, що ж насправді відбувається з людиною після смерті.

Книга М. Ньютона "Подорожі душі" — це сенсація.

Відразу після її виходу у світ вона стала світовим бестселером.

Завдяки цій книзі широкому колу людей вперше стала доступна достовірна наукова інформація про те, що відбувається з людиною після смерті. Те, що в ній описується, остаточно знімає завісу таємниці з найзагадковішого процесу, який чекає на кожного з нас.

Все, виявляється, не так погано, як нам подавали протягом багатьох тисячоліть різні релігійні вчення.

Ця книга допомагає нам глянути на смерть оптимістичніше — не як на жахливе покарання, а як на можливість чудового переходу в інше, повне свободи та духовних переживань життя.

З цієї книги Ви дізнаєтеся, як відбувається дивовижний процес перетворення душі: хто нас зустріне після фізичної смерті, куди ми попрямуємо далі, хто є нашими Гідами та ангелами-охоронцями, чим вони займаються і чим ми займаємося після смерті, а також яка структура та ієрархія існують у тому невідомому нам світі. Ви також дізнаєтеся, чому і як ми вибираємо своє тіло, країну, в якій ми живемо, професію, друзів та навіть "ворогів".

І все це не чиїсь вигадки та домисли, не легенди та міфи різних релігій, а результати науково обґрунтованих досліджень, проведених одним із найкращих гіпнотерапевтів нашого часу д-ром Майклом Ньютоном.

Ця книга побудована у вигляді діалогів з пацієнтами, яких д-р М. Ньютон своїми власними методами регресивного гіпнозу вводив у надсвідомий стан, під час якого вони згадували те, що відбувалося з ними між фізичними втіленнями. Їх дивовижні та часто несподівані відповіді стали одкровенням навіть для самого автора книги. Ця книга, безумовно, актуальна, важлива і цікава для всіх людей, що живуть на Землі. Інформація, представлена ​​в цій книзі, ніколи раніше не публікувалася.

 

Погляньте на все очима безсмертної душі

 

Чому Ви тут, на Землі? Куди Ви підете після смерті? Що з Вами станеться, коли Ви опинитеся там? У багатьох книгах написано про минулі життя, але до появи цієї хвилюючої книги було мало інформації про існування нашої душі в період, що передує нашому новому народженню.

Коли д-р Майкл Ньютон, дипломований гіпнотерапевт вищої категорії, почав методами регресії повертати своїх пацієнтів у минуле, щоб пробудити їх спогади про попередні життя, він несподівано зробив відкриття колосальної важливості: на духовний світ можна "подивитися" через розум суб'єктів, які занурені у гіпнотичний стан надсвідомості; і в цьому зміненому стані свідомості пацієнти здатні розповісти про те, що робила їхня душа між життями на Землі.

Те, що Ви зараз прочитаєте в цій книзі, вразить основи Ваших уявлень про смерть. Протягом багатьох років автор занурював сотні людей у ​​глибокі спогади про духовний світ. Двадцять дев'ять випадків, наведених тут, включають звіти людей різних переконань релігійних, духовно не визначених і тих, хто займає проміжне становище, і всі вони демонструють чудову послідовність у відповідях на питання про духовний світ.

Дивіться такожБіографія Майкла Ньютона

Д-р Майкл Ньютон виявив, що цілющий процес знаходження свого місця у духовному світі має набагато більше значення для його піддослідних, ніж опис їхніх минулих життів на Землі. Книга "Подорожі душі" є результатом десятирічних досліджень автора, які допоможуть Вам зрозуміти, що лежить в основі Вашого життєвого вибору, а також як і чому Ваша душа і душі тих, кого Ви любите, живуть вічно.

 

Ця чудова, захоплююча дух книга розкриває деякі таємниці життя у духовному світі.

NAPRA Trade Journal


Книга "Подорожі душі" — це перша за багато років, справді нова метафізична інформація, що з'явилася у нашій літературі. Прочитати її важливо кожному, хто бажає знати, що чекає на нього "по той бік життя".

Дік Сатфен

 

 

Відгуки на книгу "Подорожі душі"

 

Ця книга видається мені дуже ясним і правильним відображенням внутрішньої потенції кожної людської істоти з погляду автора людини, яка, безсумнівно, глибоко перейнялася тим, про що вона пише, і реалізувала це на практиці. Я абсолютно впевнений, що кожен читач знайде щось значне та надзвичайно корисне для себе в цій книзі, і я однозначно рекомендую її всім, хто зацікавлений у самозціленні та духовному розвитку.

Роберт Кампаньола (Харі)

 

"Подорожі душі" — це шедевр, який, на відміну багатьох інших книг на цю тему, надовго залишиться в пам'яті. Вітаю!

Френк, Бостон, Массачусетс

 

Ваша книга допомогла мені усвідомити моє внутрішнє Я і відкрила для мене сенс і мету життя. Вона духовна без жодної релігійної догми. Як я можу Вам віддячити?

Вікі, Амстердам, Нідерланди


Купивши книгу "Подорожі душі", я ношу її з собою, куди б я не пішла, тому що я не можу відірватися від неї.

Віола, Торонто, Канада


Я переконаний, що Ваша духовно насичена книга не має аналогів серед літератури про Духовний Світ, його закони та процеси,

Джоті, Стамбул, Туреччина

 

Я повинен сказати Вам, що "Подорожі душі" є найбільш серйозною та цікавою з усіх книг, які я знаю про період життя між втіленнями. Жодної книги немає таких подробиць. Її сила у вашій критичній манері опитування своїх пацієнтів.

Зелко, Тюбінген, Німеччина


Книга "Подорожі душі" — це класика, і вона має бути в кожній бібліотеці. Цікаво, чи здогадуєтеся Ви про ті серця, яких вона торкнулася?

Дж. К., Дублін, Ірландія

 

 

Про автора

Доктор філософії Майкл Ньютон є дипломованим гіпнотерапевтом вищої категорії у Каліфорнії, а також членом Американської Асоціації психологів-консультантів. Він присвятив свою приватну гіпнотерапевтичну практику корекції різноманітних відхилень у поведінці, а також допомоги людям у розкритті їх вищого духовного Я. Розробляючи свою власну техніку вікової регресії, д-р М. Ньютон виявив, що пацієнтів можна поміщати в проміжні періоди між їхніми минулими життями, таким чином підтвердивши і продемонструвавши на практичних прикладах реальне, сповнене сенсом існування безсмертної душі між фізичними втіленнями на Землі.

В даний час д-р Майкл Ньютон та його дружина живуть у горах Сьєрра-Невада на півночі Каліфорнії. Якщо Ви хочете написати йому, будь ласка, надсилайте свої листи за наступною адресою:

 

Dr. Michael Newton з/о Llewellyn

Worldwide P.O. Box 64383. Dept.

K485-5, St. Paul, MN 55164-0383,

U.S.A.

 

Будь ласка, додайте до листа конверт зі зворотною адресою та купон для міжнародної поштової відповіді.

 

Пеггі, коханій дружині та духовному другові. Висловлюю подяку своїй дружині за її колосальний внесок, а також вдячність Hopі Мейпер, Джону Фехею і тим людям, які приділили мені якийсь час свого життя, редагуючи матеріали, допомагаючи порадами та підтримуючи мене. Я також вдячний усім моїм пацієнтам, чия стійкість та мужність зробили можливим це дослідження, дозволивши мені здійснити разом із ними подорож по стежках їх пам'яті.


Дізнайся про прихований світ, де душі мешкають.

За межею смертної таємниці шлях довгий пролягає.

У тому вічному веде нас світло мерехтливе.

Побачимо його ми в трансі, хоч спогадів немає.

М.М.

 

 

Вступ

 

Чи боїтеся ви смерті? Чи вам хотілося б знати, що станеться після смерті? Ви питаєте — чи існує у Вас дух, який звідкись прийшов і потім повернеться назад після того, як Ваше тіло помре, чи це просто фантазії, викликані страхом?

Парадоксально, але люди — єдині істоти на Землі, які змушені пригнічувати страх смерті, щоби вести нормальне життя. Однак наш біологічний інстинкт не дає нам забути про цей квнець, який чекає на нас. З віком відчуття кінця, що наближається, посилюється в нашій свідомості. Навіть релігійні люди бояться, що смерть є кінцем нашого особистісного існування. Найбільший страх смерті наштовхує нас на думки про небуття, яке вона приносить із собою, про припинення всіх зв'язків із сім'єю та друзями. І всі наші земні цілі здаються марними та порожніми.

Якби смерть обривала все, то тоді життя справді було б безглуздим. Проте якась сила всередині нас спонукає нас вірити у майбутній, потойбічний світ і відчувати зв'язок із вищою силою і навіть із вічною душею. Якщо у нас насправді є душа, то куди вона вирушає після смерті? Чи існує за межами нашого фізичного Всесвіту якийсь небесний світ з його розумними істотами, що населяють його? Що він собою являє? Що ми робимо, коли туди потрапляємо? Чи існує вища істота, яка відповідає за цей рай? Ці питання такі ж старі, як і саме людство, і досі вони залишаються без відповіді для більшості з нас.

Справжня розгадка таємниці життя після смерті лежить з того боку духовних дверей більшості людей. І це тому, що в нас діє механізм забуття, завдяки якому душа на рівні свідомості поєднується з людським розумом. В останні роки ми багато чули про людей, які тимчасово "вмирали" і потім поверталися до життя, розповідаючи про те, що "там" вони бачили довгий тунель, яскраве світло і навіть зустрічалися з дружніми духовними істотами. Але жодне із цих свідчень у численних книгах з реінкарнації, крім швидкоплинних перших вражень, не відкрило нам таємницю життя після смерті.

Ця книга є потаємним щоденником про духовний світ. У ній наводяться реальні випадки, які докладно описують те, що відбувається з нами після закінчення нашого життя на Землі. Ви пройдете через духовний тунель, заглянете у духовний світ і дізнаєтесь, чим займаються душі до того, як вони повертаються на Землю для іншого життя.

Я за натурою скептик, хоча, судячи з цієї книги, цього не скажеш. Як психолог-консультант і гіпнотерапевт, я спеціалізуюся на корекції поведінки за різних емоційно-психологічних розладів. В основному моя робота полягає в тому, що я займаюся зі своїми пацієнтами оперативною психологічною перебудовою, допомагаючи їм встановити зв'язок між їхніми думками та емоціями та усунути нездорові аспекти у їхній поведінці.

1 2 ... 58
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Подорожі душі, Ньютон Майкл», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Подорожі душі, Ньютон Майкл"