Книги Українською Мовою » 💙 Еротика » Вільні стосунки з босом, Ольга Вісмут 📚 - Українською

Читати книгу - "Вільні стосунки з босом, Ольга Вісмут"

845
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Вільні стосунки з босом" автора Ольга Вісмут. Жанр книги: 💙 Еротика / 💛 Романтична еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Вільні стосунки з босом, Ольга Вісмут» була написана автором - Ольга Вісмут, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Еротика / 💛 Романтична еротика".
Поділитися книгою "Вільні стосунки з босом, Ольга Вісмут" в соціальних мережах: 
- У мене є для вас пропозиція, - каже бос, схрещуючи руки на грудях.
- Я можу від неї відмовитися? - густо червонію, розуміючи, про що він.
- Боюся, що ні, - в його зелених очах спалахує ледь помітний вогник.
Я розумію, що нікуди мені не подітися від нього. Він всюди знайде мене, як би далеко я не втекла. Адже сама прийшла, сама погодилася...
Як же мені вибратися з цього кошмару?

Увага! Дуже гаряче!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 93
Перейти на сторінку:
2

Не отримати цю роботу не стало для мене трагедією або чим-небудь ще. Лише на душі злегка образливо.

У нашому важкому світі дівчині доводиться багато працювати, щоб хоч якось себе утримувати. Часом я ловила себе на думці, що хотіла б стати як ті, які заробляють своєю красою. Гаразд, там теж треба працювати, тільки беруть участь усі частини тіла.

Так, я теж належу до тих людей, до яких життя повернулося не передом, а задом.

Матір померла, коли моїй молодшій сестрі було десять, а мені п’ятнадцять. У батька виявили ваду серця, яка загрожувала йому інфарктом будь-якої миті. Тоді він працював на заводі інженером, але незабаром йому довелося піти з роботи й стати охоронцем на найближчій стоянці.

Мені ще пощастило, я встигла вступити на бюджет в інститут, здобути освіту. Ще тоді я почала працювати.

Найгірше стало, коли моя сестра вступила до інституту. Спочатку їй теж вдалося потрапити на бюджетне місце, але далі вона зв’язалася із сумнівною компанією, а потім і зовсім примудрилася залетіти. Її вагітність ми виявили, коли було пізно. Довелося їй брати академвідпустку, а нам затягувати паски.

Тато хотів повернутися на завод, але я не дозволила. Сказала, що потягну нас чотирьох, а він нехай краще ходить і сидить у тій каптерці, і то хоч невелика копієчка в сімейний бюджет, і нервів менше, ніж на заводі.

Загалом, мені дуже пощастило, що я влаштувалася бухгалтером у компанію Зимнєва — «Зед корпорейшн», що займається нерухомістю. Будівництво по всьому світу. Величезна, солідна компанія з філіями по всьому світу.

Це та частина мого життя, яку сміливо можна назвати вдалою. Гарна робота, до офісу півтори години в заторах, зарплата середня, але для чотирьох — відчуття, що немає її.

А ось особисте життя… Начебто народжувала сестра, а матір’ю-одиначкою почувалася я. Навіть не мамою, а татом. Я ж гроші додому приношу. Чоловіки в моєму житті, коли чули, що я живу в одній квартирі з дитиною, або відступали, або пропонували зустрічатися для несерйозних стосунків. А мені таке точно не потрібно було. Боялися, напевно, що я їх змушу утримувати свою сім’ю.

Я вже давно припинила мріяти про принца на білому мерседесі. Тепер хоч би лицаря з метро.

Ех, мрії, мрії.

Я майже спізнююся на роботу зранку тільки тому, що мій племінник націлився залишити приємне нагадування на моїй улюбленій кофті. І все ж забруднив її, кинувши в неї кашу, а все інше в пранні. Добре хоч сестру попросила випрати й розвісити речі.

Довелося одягнути найсвіжішу кофту з мого арсеналу — яскраво-фіолетову з величезним вирізом на грудях. Ще і злегка підстрілену так, що видніється смужка шкіри на животі. Це вчора я була черницею, а сьогодні просто гламурна фурія бухгалтерії. Тепер у мене тільки штани вписуються в дрес-код.

Заходжу в офіс, націлююся на своє місце й помічаю, що там уже сидять.

— Соня, Вадим Сергійович терміново викликає тебе до себе. Ти чому так пізно прийшла? — біжить мені назустріч керівниця. — Довелося вигадувати, що ти просто відійшла в туалет. Давай бігом до нього.

Я знімаю куртку, вішаю її на гачок і кидаю швидкий погляд на ту саму дівчину з рожевими пасмами. Неприємне відчуття коле мене. Невже вона на моє місце прийшла? Але ж мені ніхто не говорив, що я звільнена.

— Це що на тобі? — змахує руками начальниця. — Сонічка, де твій одяг? Вадим Сергійович приб’є тебе, якщо побачить у такому вигляді. Ти ж знаєш, що в нашому офісі затверджений суворий дрес-код.

— Я пам’ятаю, але що, цей Вадим Сергійович у бухгалтерію, чи що, заходить? Мені племінник заляпав кашею нормальну блузку, а все інше в пранні, — відповідаю.

Хмм, а та рожевокоса теж одягнена нормально — у застебнутому піджаку, з-під якого видніється біла блузка.

Ось так одягнеш щось не те — і відразу опинишся потрібною в тому місці, куди в такому вигляді не вийти.

— Так, — керівниця знімає свій безрозмірний піджак, який на мене все ж налазить, але висить, як мішок.

— Та що відбувається?

— Що-що? Свєточку вчора в пологовий будинок відвезли.

Пара шпильок — і піджак уже приталений, приховує мою трієчку, яку підкреслює фіолетова кофтинка.

— Нумо, моя хороша, ти все зможеш, — каже мені навздогін керівниця.

Ех, хороша вона жінка, прониклива.

На тремтячих ногах підіймаюся в кабінет боса. У приймальні сам Зимнєв зі своїм до тремтіння страшним поглядом. Я його сміливо “містер холодильник” можу називати за те, як він дивиться на мене.

— Софія? — запитує чоловік, поки я намагаюся поправити до неможливого величезний піджак.

— Так, — киваю йому, щулячись від холодного чоловічого погляду.

Він окидає мене поглядом і знову дивиться в очі. До тремтіння, до сиріт всім тілом, ніби мене зараз препарувати будуть.

— Отже, з усіх кандидатів я вибрав вас, — починає Зимнєв. — Робота з ненормованим графіком, будьте готові, що я викличу вас навіть у вихідний. Ваше завдання: складати графік мого робочого дня, якщо буде потрібно — організовувати перельоти, готелі й так далі. Я шукав на роботу людину, яка зможе виїжджати за кордон. У вас є паспорт?

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 93
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Вільні стосунки з босом, Ольга Вісмут», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Вільні стосунки з босом, Ольга Вісмут» жанру - 💙 Еротика / 💛 Романтична еротика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Вільні стосунки з босом, Ольга Вісмут"