Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Сатурну не наливати, або п'яний чоловік-дракон у подарунок, Ліра Куміра 📚 - Українською

Читати книгу - "Сатурну не наливати, або п'яний чоловік-дракон у подарунок, Ліра Куміра"

231
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Сатурну не наливати, або п'яний чоловік-дракон у подарунок" автора Ліра Куміра. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Сатурну не наливати, або п'яний чоловік-дракон у подарунок, Ліра Куміра» була написана автором - Ліра Куміра, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Фентезі".
Поділитися книгою "Сатурну не наливати, або п'яний чоловік-дракон у подарунок, Ліра Куміра" в соціальних мережах: 
*КНИГА ПЕРША*
Новий рік - це пора радісних посмішок на вулиці, пошук подарунків і поздоровлення від рідних і близьких. Ну, це у нормальних людей, а у мене - це страшне похмілля, повна амнезія і чоловік-дракон в подарунок. І як мені тепер розібратися з тим, що ми примудрилися накоїти минулого вечора?
У тексті є:
# Нестерпний дракон
# Магіня-недоучка, вона ж я
# Божевільні друзі-маги
# Ну і куди ж без академії з усіма її принадами

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 93
Перейти на сторінку:
Глава 1. Навчання - світло

- Ти хто? - я вранці взагалі погано міркую, а після пияцтва тим більше. А тут ще якесь тіло в моєму ліжку, причому чоловіче і малоодягнене.

- Чоловік, - дуже інформативне пояснення.

- Чий чоловік? - логіка - не мій коник, а тут ще й хміль не вивітрився.

- Твій начебто, - що вибачте?

- Але я не заміжня, - «це не моє, мені підкинули», - гарячково скакали думки в моїй голові. Та й взагалі це якийсь розіграш. Причому невдалий.

- Ти це шлюбним татуюванням скажи, - видихнув хлопець мені в обличчя і затряс руками з тату перед моїми очима. «Докотилася», - остання думка промайнула наче пташка, і я впала у непритомність.

 

Двома тижнями раніше

На вулиці стояла чудова погода, сніг легко хрустів під ногами, і від цього ставало ще веселіше. Я рухалася підстрибом в сторону навчального корпусу, насолоджуючись сонячними променями, які хоч і не гріли, але змушували посміхатися. З усіх боків від гуртожитків і їдальні стікалися адепти, прямуючи на навчання, а разом з ними і я. Вже біля самих сходинок мене наздогнала моя подруга, Оллі завзято розсміялася собі під ніс і почала ділитися останніми новинами:

- Ні, ну ти уявляєш, ця потвора болотна знайшла собі нову жертву! - потворами у подруги були всі дівчата, які хоч якось виділялися серед інших адептів жіночої статі, - Та не аби-кого, а справжнього дракона! - ось тут вже і мені стало цікаво. Адже драконів хоч і не мало в нашій академії, але з людьми вони не зв'язуються, і взагалі тримаються осібно. На те вони і вища раса.

- І хто на цей раз? - все-таки я теж дівчина і цікавість мені властива.

- Ой, та ти його і не знаєш. Один з новеньких, перевівся на минулому тижні. Пам'ятаєш я тобі показувала компанію декілька днів назад? - я кивнула у відповідь, і Оллі продовжила, - Так ось він з тих, здається дітлахи знаті, - подруга смішно зобразила корону на голові, і я приснула, чим привернула увагу адептів навколо нас. Тому я поспішила піджати губи і потягнула її в просторий хол головної будівлі академії.

По дорозі до потрібної аудиторії ми зустріли дівчат з наших, і вже дружньою компанією попрямували на предмет під назвою «магія життя». На нього в більшості випадків ходили ті, хто в майбутньому стане цілителем, але траплялися й винятки. Некроманти, наприклад, теж приходили і навіть вивчали деякі плетіння з «лікарських».

Але ось кого ми тут точно не очікували зустріти, так це нещодавно згадану компанію вищих драконів. А ці що тут забули? Вони ж явно з бойових, тоді якого дідька приперлися до нас? Мені в принципі було все одно, але їх присутність відволікала більшу частину нашої групи, що могло позначитися на навчальному процесі. А ось вже це мені, як старості, зовсім не подобалося. Але коментувати те, що відбувається мені не дало поява мадам Сітроу. Викладачка відкрила двері аудиторії, пропускаючи адептів всередину, посміхнулася драконам, і сама увійшла останньої.

Очікувано дракони зайняли перший ряд парт, і відразу ж були оточені жіночою половиною нашої групи. Ну крім мене і Оллі. І то подруга залишилася поруч тільки з солідарності. Хоча думаю їй і самій хотілося приєднатися до прихильниць крилатих.

Мадам Сітроу почекала доки всі займуть свої місця і почала лекцію. Усі одразу ж почали записувати. З цього предмету у нас іспит в кінці семестру, тому конспекти потрібні всім, навіть найзапеклішим пліткарям і кокеткам. Всім так не всім. Дракони сиділи тихо, але не конспектували, на що і звернула увагу наша викладачка:

- Вам не цікаво, панове? - вона підняла брову в очікуванні відповіді, і вона прийшла від високого широкоплечого адепта. Ні, вони всі поголовно були високими і широкоплечими, але цей примудрився все ж виділитися навіть серед своїх. Так я йому й до плеча не дотягну зі своїм зростом, навіть на підборах.

- Вибачте, майстер, - всіх викладачів в нашій академії ми називали майстрами, - просто ми вже проходили цю тему в Академії польотів, тому лише слухаємо Вас, освіжаючи вже отримані знання, - голос у нього був приємний, з легкою хрипотою. І, судячи дружньої реакції адепток, яка з пронесласяся по аудиторії, це помітила не тільки я.

- Що ж, тоді можливо Ви поділитеся з адептами своїми знаннями? - схоже, голос хлопця подіяв і на викладачку, тому що вона м'яко посміхнулася йому, запрошуючи до дошки.

- Тільки якщо адепти будуть не проти, - усі одразу ж йому закивали, підтверджуючи згоду словами, а хлопець розвернувся і подивився прямо на мене. А я що? Мені в принципі без різниці кого слухати, аби інформація була достовірна. Ось і потиснула плечима. Мабуть хлопець якось виділив в мені старосту групи.

Розповідав він досить цікаво і робив необхідні паузи, щоб ми могли записувати за ним. В принципі, мені сподобалося, і я навіть не втомилася, намагаючись встигнути за лектором. Склалося враження, що диктував хлопець під мою швидкість письма.

Під кінець лекції мадам Сітроу подякувала студентові і дала нам завдання підготувати доповідь до наступної лекції. Я записала тему і поспішила на вихід з аудиторії. Оллі хоч і зітхнула засмучено, але пішла за мною. Решта адепток залишилися в аудиторії з нібито питаннями, що виникли по лекції. Здається, дракон потрапив. Так йому і треба, нічого було виділятися.

Одне змушувало радіти: зазвичай я, як староста групи, затримувалася у викладача і на зіллєварінні мені діставався самий незручний стіл. Сьогодні ж у мене буде найширший вибір. Я посміхнулася, потираючи долоні одна об одну, а Оллі поспішила розміститися поруч зі мною. Як там кажуть: хто не встиг, той запізнився. Карма, товариші одногрупники.

Продзвенів дзвоник, але ніхто так і не з'явився в аудиторії, майстер Віндор увійшла і здивовано подивилася на мене. А я що? Знизала плечима і приготувалася слухати завдання.

Через п'ять хвилин вся група шумно намагалася розсістися на вільних місцях. Викладач стійко мовчала, чекаючи, коли ж всі нарешті таки займуть столи і приготуються до виконання практичного завдання.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 93
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Сатурну не наливати, або п'яний чоловік-дракон у подарунок, Ліра Куміра», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Сатурну не наливати, або п'яний чоловік-дракон у подарунок, Ліра Куміра» жанру - 💛 Фентезі:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Сатурну не наливати, або п'яний чоловік-дракон у подарунок, Ліра Куміра"