Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Красуня для ловеласа, Каріна Іша 📚 - Українською

Читати книгу - "Красуня для ловеласа, Каріна Іша"

338
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Красуня для ловеласа" автора Каріна Іша. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Красуня для ловеласа, Каріна Іша» була написана автором - Каріна Іша, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи / 💙 Сучасний любовний роман".
Поділитися книгою "Красуня для ловеласа, Каріна Іша" в соціальних мережах: 
Він - ловелас. Ніколи по-справжньому не закохувався. Він не вірив в це почуття, доки друзі не познайомили його з нею, з пристрасною білявкою, яка поставила його на місце.
Вона давно закрила своє серце для чоловіків. Її обдурили, принизили. Втратила віру в чоловіків та кохання. Але знайомство з ним подарувало їй надію та віру в те, що вона може бути коханою та кохати.
Роман про двох володарів холодних сердець, між якими спалахнуло кохання.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 57
Перейти на сторінку:
1 глава

Єва. 4 років тому. 

Лежу в обіймах коханою людини. В обіймах мого хлопця Артема. Ми з ним разом вже рік. Познайомилися на першому курсі університету. Він довго домагався моєї уваги. Дарував квіти, таємно залишав на моїй парті любовні записки. Після п'яти місяців наполегливого залицяння, я закохалася і здалася. Сьогодні він запросив мене до розкішного ресторану. Ми повечеряли,танцювали, потім гуляли біля моря, багато та довго цілувалися під місяцем, а потім в його квартирі займалися коханням. Це перший мій секс. З ним, з тим, кого я кохаю всім серцем. Він навіть нещодавно познайомив мене зі своїми батьками. Але в мене склалось таке враження, що я їм не сподобалася. Можливо я помиляюсь....

Глибока ніч. Місячне світло м'яко лягає на наше ліжко. Артем, закривши очі, лежить та ніжно гладить мене по спині. Я лежу на його плечі. Все як в сказці. 

- Єва, я одружуюсь через пару місяців. - ця фраза, як грім серед ясного неба, раптово обрушилася на мене. 

- Що? Повтори, що ти щойно сказав? - я різко підскочила з ліжка. Мені здавалося, що це поганий сон і я ось ось прокинусь. Це не може бути правдою. Артем не міг так зі мною вчинити. Не міг, не міг... 

- Ти чула? Я одружуюсь. - каже спокійним голосом, а мені хочеться кричати.

- Це я почула. Я зрозуміти не можу,  чому ти так зі мною вчинив? Навіщо запросив до ресторану, а потім займався коханням зі мною. 

- А що тут незрозумілого? Просто хотів тебе. Чи ти думала, що я на тобі одружуся? - відповідає мені, закочуючи очі. От мерзота. Ну, тримай відповідь від мене.

- Ні, не думала. - спокійно відповідаю, але в душі накопичується злість. Так, Єва, спокійно. Я відходжу від ліжка, йду за своїми речами. Нахиляюсь, підбираючи їх із підлоги, повертаючись оголеною спиною до цього козла. Одягаю білизну, намагаюся одягнути сукню. Нічого не виходить, тому що я сильно нервую. Потрібно зберігати спокій, одягнутися і швидко звалити звідси. Артем лежить, просто здивовано дивиться на мене. Ну ні, дорогий зрадник, істерик я тобі влаштовувати не буду. Не дочекаєшься. 

- Єва, крихітка, я не зрозумів, ти куди? - запитує він, вже не таким впевненим голосом. Що, ублюдок, дійшло, що ти не побачиш моїх справжніх емоцій? Артем встає, стягує з себе ковдру, підходить до мене, бере за руку. Розвертає мене до себе лицем. Дивлюся на нього, намагаючись максимально зобразити байдужість.

- Що ти не зрозумів? Я додому.  - ледве видавлюю фразу, бо всі слова застрягли в горлі. Боже, головне не заплакати. Ні, не діждеться. Не можна. - А тобі бажаю щастя. На весілля не напрошуюсь. Проводжати мене не потрібно. Викличу таксі. - вириваю руку, відходжу від нього.

- Єва, припини. Давай спокійно поговоримо! Я хочу, щоб ти була поруч. - продовжує він, намагаючись схопити мене за лікоть. Він, що зараз серйозно? От дає. Самовпевнений придурок.

-  Була поруч!? Ти серйозно? Як твоя коханка? Артем, мені двадцять. В мене все життя попереду! 

- Єва, це все мої батьки. Вони не прийняли тебе, тому що ти вірменка. Відразу влаштували мені заручини. Ти ж розумієш, що я не можу відмовитися і втратити спадщину.

- Артем, припини виправдовуватися. Мені нецікаво. Я йду, відпусти мене.

- Дурна ти, Єво! Ти ж нікому більше не потрібна будеш! Та й взагалі в ліжку ти колода! - випалює він. Ну зараза.

- Та що ти кажеш, Артеме! А може справа в тобі? Я взагалі нічого не відчула, - брешу йому, - співчуваю твоїй майбутній дружині. Ну ти не сумуй. - ляскаю його по плечу - Вона собі коханця знайде. Отак і житимете. Все, щасливо тобі. - повертаюся до нього спиною, прямую до виходу. Вибігаю з квартири, швидко натискаю кнопку виклику ліфта. Артем, доки одягався в квартирі, щось кричав мені слідом. Слава Богу, він не встиг вийти з квартири, коли двері ліфта зачинилися. Біля його будинку зупиняю випадкове таксі. В салоні авто мене накрило. Сльози текли по щоках, обпікали шкіру. Стало так прикро за себе. Яка я дура? Що я наробила? На телефон надійшло повідомлення від Артема.

"Єво пробач. Повернися будь ласка.  Я дурень. Давай спокійно поговоримо".

Ну вже ні, наговорилися вже. Блокую його номер та їду до своєї Христини. У цій країні тільки вона в мене і є, моя подруго, моя сестра......

 

 

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
Сподобався роздiл?
Чесна оцінка допоможе авторові у написанні книги. Анонімно
$(document).ready(function () { $('.rating-star').on('click touchstart', function (e) { Reader.stars.sendRating(e.target.value); }); });
1 2 ... 57
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Красуня для ловеласа, Каріна Іша», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Красуня для ловеласа, Каріна Іша"