Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Наречена для дракона, Марія Люта 📚 - Українською

Читати книгу - "Наречена для дракона, Марія Люта"

3 433
1
08.10.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Наречена для дракона" автора Марія Люта. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Наречена для дракона, Марія Люта - Читати Книгу (читати книги) 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно. Скачати книги у форматі PDF, EPUB, FB2 українською

13
0
+1313

Марія Люта
Електронна книга українською мовою «Наречена для дракона, Марія Люта» була написана автором - Марія Люта, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи / 💙 Любовне фентезі".
Поділитися книгою "Наречена для дракона, Марія Люта" в соціальних мережах: 

📚 "Наречена для дракона" – казкова подорож у світ фантастичних пригод та справжнього кохання! ✨

Історія розгортається в неймовірному світі, де дракони летять в небі, а магія заповнює кожний куточок. Головний герой – Аріус, молодий дракон, вражає не лише своєю могутністю, але й величністю душі. Його сильність приховується під м'якою шкірою, а серце горить яскравіше вогню. Аріус – найсимпатичніший дракон, який коли-небудь виступав на сторінках казок, і його подорож в пошуках справжньої коханої зачарує вас з перших рядків.

Автор цієї чарівної казки, Марія Люта, – справжня магія слова. Вона народилася з пером у руці та книжкою в серці. Її талант відомий світу завдяки унікальному стилю письма та здатності переносити читачів у неймовірні світи. Марія – це той автор, який знає, як зачарувати вас із перших рядків і тримати в напрузі до останньої сторінки.

На readukrainianbooks.com ви маєте можливість насолоджуватися читанням цієї казкової пригоди абсолютно безкоштовно, без надокучливої реєстрації. Ми пишаємося тим, що пропонуємо найкращі книги світу, а "Наречена для дракона" – одна з них.

Зачитайтеся у світ Аріуса та його коханої, де магія та пригоди переплітаються, як ніде інде. Відчуйте вогонь справжнього кохання та відважності. Летіть разом із драконами та відкрийте для себе світ, де неможливе стає можливим.

Не пропустіть цю неймовірну пригоду, адже вона чекає саме на вас! 🔥📖✨

Ця анотація написана з великим коханням та відданістю, як від самого автора книги. Ми віримо, що кожна книга – це світ, який може змінити життя, і "Наречена для дракона" – саме така книга.


Читати ще книги автора Марії Люти:
Настя і вовки. Пробуди в мені звіра, Марія Люта

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 94
Перейти на сторінку:
Пролог

Загір'я. Імператорський палац.

- Ард, треба оголошувати Відбір.

Арденс із сумнівом глянув на батька - імператор драконів понад сорок років, він був уже в поважному віці, але все ще сильний і по-своєму гарний.

- Восени?

– А хіба є інші варіанти? Ти ж знаєш, дані розвідки невтішні, цей старий хрич Гершандт, король Арати, мріє про реванш. Поразка прадіда не дає йому спокою. У разі війни невідомо, як складуться справи з Відбором. А тобі потрібна дружина та спадкоємці.

Арденс нахмурився. Він розумів: батько має рацію. Йому треба одружитися. Не те щоб чоловік сильно цього хотів, але відкладати справді нерезонно.

- Тоді я інкогніто поїду в Арату до Королівської академії магії і сам визначу дівчат на Відбір.

Тепер нахмурився вже імператор:

- Навіщо? Хіба варіант із повіреним погано працює?

- А хіба ти бачиш рій маленьких дракончиків, що сновигають коридорами палацу?

- Ти можеш послати Бахтієора. Він твій найкращий друг і знає тебе не гірше, ніж ти сам.

- Так, Бах теж поїде зі мною. Йому треба розвіятися після смерті Луїзи, бо зовсім змучив себе.

Багратіон лише похитав головою. Середній син - весь у нього, і якщо вже щось вирішив, то його вже не переконаєш.

– І як ти це уявляєш?

- Поки у нас з Аратою офіційно мир, вони підуть нам назустріч. Я чув, ректор Королівської академії магії вже зовсім старий. Здається, йому пора на пенсію.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 94
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Наречена для дракона, Марія Люта», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (1) до книги "Наречена для дракона, Марія Люта"
SunnySonya
SunnySonya 30 грудня 2022 17:26

Прочитала першу частину із задоволенням, насолоджуючись описаними емоціями і характерами ГГ. 

Готова читати продовження, дякую🤗