Книги Українською Мовою » 💙 Любовне фентезі » Наречена для дракона, Марія Люта 📚 - Українською

Читати книгу - "Наречена для дракона, Марія Люта"

120
0
07.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Наречена для дракона" автора Марія Люта. Жанр книги: 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Наречена для дракона, Марія Люта» була написана автором - Марія Люта, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Любовне фентезі".
Поділитися книгою "Наречена для дракона, Марія Люта" в соціальних мережах: 

📘 Привіт, шановні любителі книжок! Мене звати Марія Люта, і я є авторкою роману "Наречена для дракона".

🐉 Головний герой цієї книги - це загадковий дракон зі смертоносними очима, але ніжним серцем. Його життя обертається з ніг на голову, коли він зустрічає Мілу, звичайну дівчину з непересічними мріями. Чи зможе кохання зламати бар'єри між їхніми світами і з'єднати їхні серця?

🖋️ Пишу я з любов'ю до фантастичних історій та магічних світів, де кожен може знайти щось своє. Мої романи завжди сповнені пригод, загадок та непередбачуваних поворотів, які захоплять ваше уявлення.

📚 Readukrainianbooks.com - це ваш унікальний шанс насолодитися читанням найкращих творів українських та світових авторів безкоштовно та без обмежень. Тут зібрані найвідоміші бестселери, які зачарують вас своєю глибиною та емоційністю.

🌍 Читайте українською мовою та підтримуйте розвиток української культури. Кожна сторінка книги - це нові можливості для розширення своїх горизонтів та поглиблення рідної мови. Обирайте українські книги та відчуйте магію слова! 📖✨


Читати ще книги автора Марії Люта на нашому сайті:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 94
Перейти на сторінку:
Пролог

Загір'я. Імператорський палац.

- Ард, треба оголошувати Відбір.

Арденс із сумнівом глянув на батька - імператор драконів понад сорок років, він був уже в поважному віці, але все ще сильний і по-своєму гарний.

- Восени?

– А хіба є інші варіанти? Ти ж знаєш, дані розвідки невтішні, цей старий хрич Гершандт, король Арати, мріє про реванш. Поразка прадіда не дає йому спокою. У разі війни невідомо, як складуться справи з Відбором. А тобі потрібна дружина та спадкоємці.

Арденс нахмурився. Він розумів: батько має рацію. Йому треба одружитися. Не те щоб чоловік сильно цього хотів, але відкладати справді нерезонно.

- Тоді я інкогніто поїду в Арату до Королівської академії магії і сам визначу дівчат на Відбір.

Тепер нахмурився вже імператор:

- Навіщо? Хіба варіант із повіреним погано працює?

- А хіба ти бачиш рій маленьких дракончиків, що сновигають коридорами палацу?

- Ти можеш послати Бахтієора. Він твій найкращий друг і знає тебе не гірше, ніж ти сам.

- Так, Бах теж поїде зі мною. Йому треба розвіятися після смерті Луїзи, бо зовсім змучив себе.

Багратіон лише похитав головою. Середній син - весь у нього, і якщо вже щось вирішив, то його вже не переконаєш.

– І як ти це уявляєш?

- Поки у нас з Аратою офіційно мир, вони підуть нам назустріч. Я чув, ректор Королівської академії магії вже зовсім старий. Здається, йому пора на пенсію.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 94
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Наречена для дракона, Марія Люта», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Наречена для дракона, Марія Люта"