Книги Українською Мовою » 💙 Любовне фентезі » Наречена для дракона, Марія Люта 📚 - Українською

Читати книгу - "Наречена для дракона, Марія Люта"

141
0
07.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Наречена для дракона" автора Марія Люта. Жанр книги: 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 94
Перейти на сторінку:
Глава 1

- Ганна Сигізмундівна Чаус, Королівська академія магії. Я посилала вісника ще вчора.

Службовець каретного двору поправив окуляри і звірився з сувоєм:

- Так, все вірно, леді. Щасливої ​​дороги.

Невисокий дідок у старій, замизканій формі простяг мені руку, бажаючи допомогти сісти в диліжанс.

- Підкажіть, будь ласка, я подорожуватиму сама? - З надією в голосі поцікавилася я.

Чоловік знову заглянув до списку:

- На жаль, усі адепти вважали за краще повернутися до Академії ще минулого тижня. Так що вам доведеться трохи понудьгувати.

Це так, основна частина учнів воліла повернутися в Альма-матер за тиждень до відновлення навчального процесу, щоб встигнути як слід підготуватися, отримати форму, підручники, підтягнути хвости з минулої сесії... Мені ось, до речі, теж не заважало б приїхати раніше, у мене якраз "хвіст" з ББП - базової бойової підготовки. Але я спеціально підгадала, щоб приїхати впритул, так я заощаджу на цілому тижні проживання в гуртожитку, а це для мене чималі гроші. Річ у тім, що в Араті гуртожитки безкоштовні для всіх, окрім аристократів. Я ж, на своє глибоке нещастя, є вихідцем із стародавнього, але зубожілого і майже вимерлого аристократичного роду, що накладало на мене багато різних обов'язків та повинностей, а от привілеїв – на жаль.

Я вже присіла на жорстке сидіння муніципального транспорту і приготувалася поринути в блаженну дрімоту, коли двері знову відчинилися і в них зазирнув задоволений службовець.

- Леді! Приємні новини! До вас на станиці Глибокій підсяде попутник, якийсь джентльмен, що вважав за краще подорожувати інкогніто. Так що нудьгувати вам доведеться зовсім не довго!

- Ох, я така рада! - Усміхнулася я, хоча радості насправді не відчувала.

Нарешті карета рушила. Ось тільки не встигли ми проїхати й години  вибоїстою дорогою, як пролунав моторошний скрип, а за ним не менш моторошна закручена лайка візника.

- Усе, приїхали! – зазирнув він до мене. - Колесо відвалилося, так що ви, містрес, краще годинку в таверні зачекайте. Ось тут, за рогом.

Що ж, пригода прикра, але на цих дорогах аж ніяк не рідкісна. Ще пощастило, що поломка сталася в селі, та ще й з трактиром.

Трактир "Битий гусак" знав і кращі часи, зараз же з відвідувачів були лише два місцеві пияки та й пара скромних купців, біля яких юрмилися місцеві хлопчаки, сподіваючись почути цікаві новини.

Я попросила лише склянку теплої води і сіла за столик біля вікна.

- Та бути цього не може! - раптом схопився один купець. Потім озирнувся, побачив мене і сів назад. Заговорив уже тихіше, але я все одно могла легко чути кожне його слово. - Відбір для драконів відбувся лише три роки тому! Невже знову! От дочка зрадіє!

Я похолола. Ні, ні, ні! Тільки не це! Дракони ж кревні вороги мого роду, я їх ненавиджу ще з пелюшок, і на Відбір мені ніяк не можна!

Відбори проходять рідко, в середньому раз на десять, а то й двадцять років. Попередній був зовсім недавно, я тоді навчалася на першому курсі і мені було лише вісімнадцять, тому на нього я не потрапила через вікові обмеження. І була впевнена, що біда минула... Та, мабуть, рано зраділа.

Відбір наречених для дракона – це одна з умов мирного договору нашої країни Арати та сусідньої держави драконів – Загір'я. Згідно з цим договором, ми маємо надати можливість драконам з особливо сильним магічним потенціалом вибрати наречену серед наших аристократок відповідного віку – від двадцяти до двадцяти п'яти років. Спочатку Відбір сприймався як важкий тягар для аристократії Арати, але з часом ставлення до нього кардинально змінилося. Ще б пак: адже це чудова можливість вийти заміж за члена королівської родини квітучого Загір'я або навіть за самого принца! Тому зараз усі дівчата-аристократки зі шкіри геть лізли, аби потрапити на Відбір. Усі, але не я.

Безпосередньо Відбір проходив у Загір'ї, але спочатку був підготовчий етап, під час якого визначалися дванадцять його учасниць. Цей передетап зазвичай проходив в Академії магії, оскільки всі аристократки королівства, які мали схильність до магії,  навчатися саме у цьому навчальному закладі. Тому виходило, що всі аристократки нашої країни двадцяти-двадцяти п'яти років дуже зручно були зосереджені в стінах Академії. Я, звичайно, не була винятком, хоч мій потенціал більше був схожий на залишковий магічний фон і реальної сили майже не давав.

Як відбувався "передвідбір", ніхто до пуття сказати не міг, ми могли лише здогадуватися і будувати припущення. Одні казали, що до Академії під виглядом нового викладача приїжджала спеціально уповноважена людина, повірений дракона-нареченого. Інші запевняли, що це ректор чи навіть рада викладачів сама обирає кандидаток. Треті були переконані, що щасливу дюжину визначає оракул чи магічна рулетка.

Звичайно, є ймовірність, що я не потраплю до числа "щасливої ​​дюжини", адже в Академії десь шістдесят аристократок відповідного віку. Та ось я на ймовірність покладатися не можу, я звикла все контролювати.

Що ж робити? Повинен бути вихід!

Можливо, варто втекти зараз? Не повернутися до Академії? Але ж це тяжкий злочин для аристократки. Та й королівські гвардійці вистежать мене і повернуть в Альма-матер за дня три, якщо пощастить - за тиждень, а це дуже короткий строк. Кандидаток вибиратимуть пів року, не менше.

Підробити документи про вік? Неможливо. І знову ж таки - це злочин.

Знівечити себе? Немає жодних гарантій, що це допоможе. Не знаю, за якими критеріями вибиралися учасниці Відбору, але це не були зовнішні дані дівчат. Минулого разу претенденткою стала Аманда Лейквут, а вона взагалі каліка - в дитинстві втратила руку через неконтрольований магічний викид.

Мені потрібен безвідмовний спосіб. І, схоже, залишився єдиний, дуже радикальний та безповоротний, але дієвий варіант. Справа в тому, що на Відбір беруть тільки чистих дівчат, незайманих,  а це означає, що мені потрібно втратити цноту. Причому терміново – до приїзду в Академію. Тобто сьогодні вночі.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 ... 94
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Наречена для дракона, Марія Люта», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Наречена для дракона, Марія Люта"