Книги Українською Мовою » 💙 Любовне фентезі » Наречена для дракона, Марія Люта 📚 - Українською

Читати книгу - "Наречена для дракона, Марія Люта"

141
0
07.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Наречена для дракона" автора Марія Люта. Жанр книги: 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 93 94
Перейти на сторінку:

 

- Це мої проблеми. То що, Анно? Кажи зараз, доки я не покинув цю кімнату. Або більше ми не повернемося до цієї розмови. Ніколи. Якщо я вийду за поріг, то ми перетнемо точку неповернення. Я не можу переконувати тебе більше.

 

Чоловік повільно підвівся з ліжка і почав одягати штани.

 

Я ж схилила голову і усміхнулася, дозволивши собі наостанок милуватися цим прекрасним тілом, увібрати в себе його образ. Дозволивши собі цю маленьку слабкість, бо більше такої можливості не буде. Дозволивши собі їм полонитися... на прощання.

 

Арденс раптом завмер, підняв на мене погляд - і все зрозумів. Він із силою вдарив у масивну опору балдахіна так, що по дереву пішли дрібні тріщини, а на його кісточках виступила кров. Відвернувся від мене і переплів пальці на потилиці.

 

Я вже знала, що коли він повернеться знову до мене, на його обличчі пануватиме невимовна безтурботність і спокій. Я не могла бачити цю маску, тому лягла на живіт, ховаючи обличчя у лікті.

 

Я не хотіла бачити, як він іде, не витримала б. І все ж нутром відчула, що він покинув кімнату.

Вже за порогом Арденс кинув:

- Будь, як удома. Слуг не надішлю, вибач, щоб поки не відкривати вашої з принцем присутності. Ти ж зрозуміла, що більше не залишиш Загір'я? Про твою подальшу долю я подумаю і незабаром повідомлю своє рішення.

 

Повисла мовчанка, я ж напружено ловила кожен шерех. Невже пішов? Я боязко озирнулася, побоюючись побачити порожній дверний отвір. Але чоловік все ще стояв у ньому.

 

- Знаєш, я думав, що кинджал у спину - це найгірше, що може статися. Я помилявся. Ти якось просила показати тобі особливість драконів, їхнє слабке місце? Тож дивись. Серце у нас тут, трохи лівіше, ніж у людей. Так що, якщо захочеш його пронизати кинджалом, тепер не промахнешся, - сказавши це, Арденс круто розвернувся і зник.

 

Я ж не стримала сліз: навіщо він так? Прокляття, хіба не розуміє, що, попри все, я швидше загину сама, ніж завдам  шкоди йому?

 

Я знесилено опустилася на підлогу і раптом помітила невеликий клаптик паперу. Я б не звернула на нього уваги, якби не помітила на ньому мій власний почерк: "Зустрінемось завтра на стайнях о восьмій ранку. Анна". Я оторопіла. Записка випала з кишені Арденса. Але як вона потрапила до нього? Я писала її Бовему, адже ми з ним часто зустрічалися на стайнях перед заняттями на кар'єрі.

 

Я так і не спитала Арденса, чому він опинився на стайнях замість того, щоб супроводжувати своїх наречених у Ріцу. Тепер все було очевидно: він з'явився туди через мене, хоч і не міг не підозрювати  пастку.

 

Всевидячий! Хіба я можу перестати його кохати? Але що ж робити мені з цим коханням, коли він одружиться з іншою? І як взагалі жити тут, у проклятій країні ненависних драконів?

 

 

Шановні читачі і читачки!

Не хвилюйтесь - історія не закінчена, просто я вирішила розділити її на дві частини. Прода завтра, вам лише доведеться підписатись на мій профіль, якщо ви цього не зробили, і чекати завтра зранку оповіщення про нову книгу)) Потім швиденько додати її в бібліотеку і продовжити читання (безкоштовно).

І не забудьте поставити вподобайку цій частині, вам неважко - мені приємно.

Особисто мені друга частина подобається більше. Справдився найбільший страх Анни і вона опинилася в країні ненависних драконів. Відносини дівчини з Арденсом зайшли в глухий кут: вона все ще його кохає, і все ще ненавидить в ньому дракона. Та чоловік пішов сам - змінить він свою думку? Та й чи варто, адже попереду Відбір, який неможливо відмінити... Чи є в наших героїв шанс на щасливе майбутнє? Є;))

Окрім того, в руках Анни життя Фелікса і мир між двома країнами. Та і поява дівчини в сміливій червоній сукні від неперевершеної мадам Жюстін не пройшла непоміченою і спричинила доволі неочікувані наслідки в консервативному суспільстві Арати.

А ще в Анни з'явиться кіт, тому що і вона сама з роду... Та не буду розкривати всі карти, скоро все дізнаєтесь самі.  

Так що до завтра;)

 

 

 

Кінець

1 ... 93 94
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Наречена для дракона, Марія Люта», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Наречена для дракона, Марія Люта"