Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Помилка, Уляся Смольська 📚 - Українською

Читати книгу - "Помилка, Уляся Смольська"

1 422
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Помилка" автора Уляся Смольська. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Помилка, Уляся Смольська» була написана автором - Уляся Смольська, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи / 💛 Короткий любовний роман".
Поділитися книгою "Помилка, Уляся Смольська" в соціальних мережах: 
Напевно, в кожної людини є вони. Спогади-вбивці, які змушують страждати. Змушують губитися в здогадах: а чи могло б бути інакше? Що могло б бути, якщо... Дивні люди. Вони люблять копирсатися у власній пам'яті, розбурхувати спогади або ж уявляти можливий розвиток подій. Перебуваючи в реанімацій палаті, єдине що залишається Оксані - зануритись у спогади, адже вона не знає, чи доживе до завтра.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 19
Перейти на сторінку:
Початок

"Життя пройде, немов вода,

І відцвіте, немов вишнева квітка...

В житті одна помилка - не біда,

Біда, коли усе життя - помилка."

Ліна Костенко

 

Початок

          Цікаво, чи боляче це? Що відчуваєш, коли ти залишаєш цей світ? Коли в очах темніє, а мозок втрачає свідомість... Ти занурюєшся в небуття, пропускаєш крізь себе прозоре відчуття невідворотного.

          Холодний спокій розливається в жилах, чи навпаки, гаряче небажання підкорюватися розриває тебе зсередини? Так дивно думати про те, чого ніхто не знає і немає відповіді. Ти можеш лишень здогадуватись, будувати припущення, губитися в безлічі думок.

          Ще жодного разу людина не передала своїх відчуттів, не розповіла, що ж там - за межами життя. Цікаво, що далі?

         Вона лежала із заплющеними очима  на лікарняних простирадлах, які давно втратили свій білосніжний колір. Хоча вони ще й досі були білі, та все ж не такі, коли були новими.
"Скільки вже людей лежало на них? Двадцять? Сорок? Можливо, навіть більше сотні? І скільки з них залишилися живими, а скільки померло? Чи персонал лікарні позбувається тієї постелі, на якій вмирає людина?"

          Дівчина важко зітхнула. Зліва над головою тихо працював апарат, який щосекунди розрізав своїм коротким сигналом тишу в реанімаційній палаті. З її рук стирчали трубки, які життєдайними нитками приєднувались до різних систем моніторингу. Їй бракувало сил, щоб добре роздивитися навколо. Вона спробувала на мить розплющити очі, та світло боляче засліпило їх і дівчина була змушена знову зануритися в темряву. Все, що вона встигла побачити - це яскраво-білі квадратики кахлю, яким були оздоблені стіни й сніжно-білу стелю.

          "Божечки, як боляче!"

          Дівчина спробувала змінити положення тіла, але пекучий біль змусив змінити плани. "Але це добре. Це значить, що я жива". Вона зробила глибокий вдих, від чого біль знову дав про себе знати. Вона замружила очі і зчепила зуби.

          Треба відволікти себе. Подумати про щось приємне. Що зараз робить мій синок? Напевно, бавиться кубиками, які я купила на Миколая. Він так радів їм! Його оченята світились від щастя. Моє сонечко... Я шалено скучила за ним! Єдине, що я хочу - притулити його до себе і міцно обійняти.

          За Ромчика мені нічого хвилюватися - мама з татом доглянуть його, поки я тут. Тільки б Андрія вже не було, коли я повернуся додому. Не хочу бачити його. Як я помилилася, дозволивши мамі себе вмовити! Треба було його виставити з хати ще пів року тому, коли ми офіційно розлучилися. Нехай би вертався в свою Полтаву. Тепер через нього я тут. А він в цей час крутить шашні з тою, як там її? Господи, як голова розколюється..."

           Свідомість знову почала бавитися з нею в піжмурки. То виринала, то ховалася. Наче хтось занурює тебе з головою у воду, темну і каламутну, а ти затамовуєш подих, щоб мати сили випірнути на поверхню.

          Було важко опиратися. Дія ліків посилювалася і остаточно вибившись із сил, Оксана здалася. Темрява охопила її, розсмоктуючи її свідомість наче солодкого льодяника.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
Сподобався роздiл?
Чесна оцінка допоможе авторові у написанні книги. Анонімно
$(document).ready(function () { $('.rating-star').on('click touchstart', function (e) { Reader.stars.sendRating(e.target.value); }); });
1 2 ... 19
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Помилка, Уляся Смольська», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Помилка, Уляся Смольська"