Книги Українською Мовою » Біографії » Адам Міцкевич 📚 - Українською

Читати біографію - "Адам Міцкевич"

213
0

0
0
00

В нашій бібліотеці можна безкоштовно читати біографії письменників "Адам Міцкевич" українською мовою. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС.
Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com"
Поділитися біографією "Адам Міцкевич" в соціальних мережах: 

Адам Міцкевич (Adam Mickiewicz) - польський поет, драматург та громадський діяч, відомий як один з найвидатніших представників польської літератури.

Адам Міцкевич народився 24 грудня 1798 року в місті Новогрудок, яке тоді було частиною Російської імперії. Він був другим з п'яти дітей у родині військового лікаря. У школі Міцкевич проявляв великий інтерес до літератури та мистецтва, а також активно займався спортом.

Після закінчення школи Міцкевич вступив до Віленського університету, де вивчав право та літературу. В університеті він активно займався літературною діяльністю та брав участь у студентському житті. У 1823 році він написав свій перший вірш "Бальні роздуми", який став його дебютом у літературі.

У 1828 році Міцкевич вирушив до Італії, де прожив кілька років та продовжував писати. Тут він написав свою найвідомішу поему "Пан Тадеуш", яка стала однією з найбільш впливових творів польської літератури.

У 1832 році Міцкевич переїхав до Парижа, де почав активно діяти в громадських організаціях, що боролися за незалежність Польщі. Він був одним з лідерів "Товариства політв'язнів", яке допомагало політичним в'язням та боролося за права поляків.

У 1848 році Міцкевич вирушив до Стамбулу, де працював як професор слов'янських мов та літератур у місцевому університеті. Тут він продовжув працювати над своїми літературними творами та активно займався дослідженням культури та історії Східної Європи.

У 1855 році Міцкевич повернувся до Парижа, де його здоров'я погіршувалось. Він продовжував писати та брати участь у громадських заходах, проте у 1859 році помер від холери. Його тіло було перевезене до Кракова, де було поховано з великими почестями.

Творчість Адама Міцкевича є надзвичайно впливовою та популярною у Польщі та за її межами. Він відомий своїми поемами, драмами та есеїстикою, в яких відображається любов до рідної землі, глибокі релігійні та філософські мотиви, а також боротьба за вільну та незалежну Польщу.

Однією з найбільш відомих творів Міцкевича є поема "Пан Тадеуш", яка розповідає про життя шляхтича в роки перед повстанням проти Російської імперії у 1830 році. Твір є надзвичайно важливим для польської культури та став символом національної боротьби за вільну та незалежну Польщу.

Адам Міцкевич залишив після себе величезний слід у світовій літературі та культурі. Він був не тільки визнаним письменником, але й важливим діячем у боротьбі за вільну та незалежну Польщу, що зробило його національним героєм та символом польської культури.

Читати книжки українською мовою Пан Тадеуш, Адам Міцкевич безкоштовно на сайті readukrainianbooks.com

"Пан Тадеуш" Адама Міцкевича - це безсумнівно одна з найвідоміших творів польської літератури. Ця поема здобула широку популярність не лише в Польщі, але й за її межами, завдяки своїй важливості для національної історії та культури.

Твір розповідає про життя шляхтича Тадеуша в переддень повстання проти Російської імперії у 1830 році. Поема містить багато глибоких філософських та релігійних мотивів, які дають можливість читачеві відчути не лише історичний фон твору, але й його моральний зміст.

Читаючи "Пана Тадеуша", можна відчути, як насичене життя було у польській шляхтичів того часу, які традиції, звичаї та моральні цінності переважали в їхньому житті. Також у творі присутні багато елементів фольклору, які роблять його ще більш цікавим та захоплюючим для читача.

Загалом, "Пан Тадеуш" - це важлива творча спадщина Адама Міцкевича, яка стала символом національної боротьби за вільну та незалежну Польщу. Рекомендую цей твір всім, хто цікавиться історією та культурою Східної Європи, а також шанувальникам класичної літератури.


Коментарі та відгуки (0) до статті біографії "Адам Міцкевич"