Книги Українською Мовою » 💙 Зарубіжна література » Піде лагідний дощ (переклад В. Гречки), Тісдейл Сара 📚 - Українською

Читати книгу - "Піде лагідний дощ (переклад В. Гречки), Тісдейл Сара"

115
0
29.03.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Піде лагідний дощ (переклад В. Гречки)" автора Тісдейл Сара. Жанр книги: 💙 Зарубіжна література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Піде лагідний дощ (переклад В. Гречки), Тісдейл Сара» була написана автором - Тісдейл Сара, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Зарубіжна література".
Поділитися книгою "Піде лагідний дощ (переклад В. Гречки), Тісдейл Сара" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Піде лагідний дощ і запахне земля,
Мерехтітиме шум ластів‘я, що кружля;

І співатимуть жаби в болоті як ніч,
І тремтітимуть слив білі контури пліч;

І вільшанки помітивши пір‘я вогнем,
Тин обсівши свистітимуть щось без проблем;

І ніхто не пізнає війни з них лице,
Перейматись не стане, як скінчиться це.

І не зміниться щось у дерев чи пташок,
Від загибелі людства не трапиться шок;

І Весна на світанку поставши з імли,
Буде знати навряд чи, що ми вже пішли.

29.01.2023, переклад Віталія Гречки

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Піде лагідний дощ (переклад В. Гречки), Тісдейл Сара», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Піде лагідний дощ (переклад В. Гречки), Тісдейл Сара"