Книги Українською Мовою » 💙 Зарубіжна література » Хто хоче знать, що коїть бог любові..., Ронсар П'єр де 📚 - Українською

Читати книгу - "Хто хоче знать, що коїть бог любові..., Ронсар П'єр де"

145
0
29.03.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Хто хоче знать, що коїть бог любові..." автора Ронсар П'єр де. Жанр книги: 💙 Зарубіжна література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Хто хоче знать, що коїть бог любові..., Ронсар П'єр де» була написана автором - Ронсар П'єр де, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Зарубіжна література".
Поділитися книгою "Хто хоче знать, що коїть бог любові..., Ронсар П'єр де" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Хто хоче знать, що коїть бог любові,
Яким стає в звитязі він лихим,
Як він безчестям тішиться моїм,
Як серце крає в крижаній закові;
Хто хоче знать, як владно юнакові
Велить іти за ідолом своїм,-
Читай мене: про тугу я повім,
Яку всечасно шлють мені богове.
Узнаєш ти: в Амура – злий закон,
Він – ніжний кат, прекрасний він полон,
Надію лиш дає, як вітер, плинну.
Узнаєш ти: біді нема кінця
Тому, хто взяв проводирем сліпця,
Хто за наставника обрав дитину.

Автор: П'єр де Ронсар, переклад: Ф. Скляра

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Хто хоче знать, що коїть бог любові..., Ронсар П'єр де», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Хто хоче знать, що коїть бог любові..., Ронсар П'єр де"