Книги Українською Мовою » 💙 Зарубіжна література » Початок світу (зі Старого Заповіту), Невідомий Автор 📚 - Українською

Читати книгу - "Початок світу (зі Старого Заповіту), Невідомий Автор"

123
0
31.03.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Початок світу (зі Старого Заповіту)" автора Невідомий Автор. Жанр книги: 💙 Зарубіжна література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Початок світу (зі Старого Заповіту), Невідомий Автор» була написана автором - Невідомий Автор, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Зарубіжна література".
Поділитися книгою "Початок світу (зі Старого Заповіту), Невідомий Автор" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Спочатку сотворив Бог небо та землю. Земля була пуста та невпорядкована, і темрява вкривала її. Дух Божий витав над водами.

І сказав Бог: "Нехай буде світло". І настало світло. І бачить Бог світло, що воно добре, та й одділив світло од темряви, назвав світло днем, а темряву ніччю. І настав вечір, і настав ранок — день перший.

Сказав Бог: "Нехай проміж водами стане твердь і розлучає води з водами. І сталося так. І розлучив Бог воду, що була під твердю, з водою, що була над твердю. І назвав Бог твердь небом. І настав вечір, і настав ранок день другий.

Сказав Бог: "Нехай збереться вода, що під небом, в одне місце, і появиться суходіл". І сталося так. І назвав Бог суходіл землею, а куди стекли води, назвав морем. І бачив Бог, що добре, і сказав: "Нехай земля поростить рослину, зілля з насінням і дерево плодовите". І бачив Бог, що добре. І настав вечір, і настав ранок — день третій.

Сказав Бог: "Нехай на небі будуть світила, щоб світити на землю й одрізняти день від ночі". І сталося так. З'явилися два світила великі: світило велике про день, світило менше про ніч, і зорі. І настав вечір, і настав ранок — день четвертий.

Сказав Бог: "Нехай породять води живе створіння, і нехай полине птаство над землею під твердю небесною". І бачив Бог, що добре, і благословив їх і сказав: "Плодітеся і множтеся, сповняйте воду в морях, і птаство нехай множиться на землі". І настав вечір, і настав ранок — день п'ятий.

Сказав Бог: "Нехай виведе земля живе створіння, і скотину, і гадину, і дикого звіря, по родові їхньому". І сталося так. І бачив Бог, що добре, і сказав Бог: "Створімо чоловіка в наш образ і в подобу, і нехай панує над рибою морською, і над птаством небесним, і над скотиною, і над усяким диким звірем, і над усяким гадом, що повзає по землі". І створив Господь людину у свій образ — чоловіка й жінку. Бачив Бог: усе, що створив, було добре. І настав вечір, і настав ранок — день шостий.

Докінчив Бог шостого дня діло своє і почив на сьомий день від усього діла, що створив. І благословив Бог день сьомий.

За переказом Олександра Білоусенка

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Початок світу (зі Старого Заповіту), Невідомий Автор», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Початок світу (зі Старого Заповіту), Невідомий Автор"