Книги Українською Мовою » 💙 Зарубіжна література » Музична тростина (переклад В. Гречки), Лорка Федеріко Гарсія 📚 - Українською

Читати книгу - "Музична тростина (переклад В. Гречки), Лорка Федеріко Гарсія"

95
0
31.03.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Музична тростина (переклад В. Гречки)" автора Лорка Федеріко Гарсія. Жанр книги: 💙 Зарубіжна література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Музична тростина (переклад В. Гречки), Лорка Федеріко Гарсія» була написана автором - Лорка Федеріко Гарсія, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Зарубіжна література".
Поділитися книгою "Музична тростина (переклад В. Гречки), Лорка Федеріко Гарсія" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Жести і спів тростини,
знову за разом раз,
трепетно й безнадійно
вітру, що вже погас.

Зараз вона зітхає –
зустріч не відбулась;
завжди вона приходить
як хвилина спливла.

Сонце! І місяць, місяць!
Як хвилина спливла.
Ці шість десятків квітів
ноги спутали враз.

Глянь як її поводить
знову за разом раз,
діви танок, тростини –
вітру, що вже погас.

07.11.2022, Гречка Віталій, переклад з іспанської "Árbol de canción"

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Музична тростина (переклад В. Гречки), Лорка Федеріко Гарсія», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Музична тростина (переклад В. Гречки), Лорка Федеріко Гарсія"