Книги Українською Мовою » 💙 Зарубіжна література » Миліш за все… (переклад В. Гречки), Вордсворт Вільям 📚 - Українською

Читати книгу - "Миліш за все… (переклад В. Гречки), Вордсворт Вільям"

121
0
03.04.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Миліш за все… (переклад В. Гречки)" автора Вордсворт Вільям. Жанр книги: 💙 Зарубіжна література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Миліш за все… (переклад В. Гречки), Вордсворт Вільям» була написана автором - Вордсворт Вільям, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Зарубіжна література".
Поділитися книгою "Миліш за все… (переклад В. Гречки), Вордсворт Вільям" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Миліш за все не зводити очей
І крокувати, часом навпростець,
Серед чарівних навкруги речей,
Мандрівнику, не втративши терпець.
Йому за щастя скорше світ тонкий,
Уяви праця, мрії вітерець,
Щасливий мить вловити він у тій
Красі, що є, котрій ще не кінець.
Як Думка і Любов залишать нас –
Розлука з Музою миттєво жде:
Як Думка і Любов тут повсякчас,
Що ми б не відчували й хтозна-де –
Із неба Розуму, що в нас, впаде
Роса натхнення на найменшу з фраз.

Переклад Віталія Гречки "Most Sweet it is"

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Миліш за все… (переклад В. Гречки), Вордсворт Вільям», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Миліш за все… (переклад В. Гречки), Вордсворт Вільям"