Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Білі метелики дня, чорні метелики ночі, Чубач Ганна 📚 - Українською

Читати книгу - "Білі метелики дня, чорні метелики ночі, Чубач Ганна"

16
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Білі метелики дня, чорні метелики ночі" автора Чубач Ганна. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Білі метелики дня, чорні метелики ночі, Чубач Ганна» була написана автором - Чубач Ганна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Білі метелики дня, чорні метелики ночі, Чубач Ганна" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Як мені їх зупинять?
Крильця так ніжно тріпочуть
В білих метеликів дня,
В чорних метеликів ночі.

Як мені їх берегти?
Білі до чорних сміються.
Щастя ясне вкоротить
Чи недовіри позбуться??

Як мені їх розігнать?
Чорні на білих лютують.
Там, де садила я сад,
Листя личинки смакують.

Тисячу років підряд
Вітер по світу розносить:
Білі — на сонці згорять,
Чорні — потопляться в росах.

Чом же так легко летять
І розлучатись не хочуть
Білі метелики дня,
Чорні метелики ночі?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Білі метелики дня, чорні метелики ночі, Чубач Ганна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Білі метелики дня, чорні метелики ночі, Чубач Ганна"