Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Нехай вітрами з високості, Тютюнник Григорій 📚 - Українською

Читати книгу - "Нехай вітрами з високості, Тютюнник Григорій"

14
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Нехай вітрами з високості" автора Тютюнник Григорій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Нехай вітрами з високості, Тютюнник Григорій» була написана автором - Тютюнник Григорій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Нехай вітрами з високості, Тютюнник Григорій" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Нехай вітрами з високості
крилата молодість зліта
і на гучнім кленовім мості
мої не спиняться літа.

І не проситиму ніколи,
щоб знов вернулися назад,
а виростуть в зеленім полі
в кремезний дуб, квітучий сад.

І не тягтимуться возами,
і не скрипітимуть в лісах,
а прогуркочуть поїздами
і розгойдають небеса.

Ніде спинятися не будуть,—
вперед, вперед, мої літа! —
аж доки всі щасливі люди
на нових зійдуться мостах.

Тоді статечними дідами
зі мною сядете, літа,
щоб подивитись, як за нами
довічна молодість зліта.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Нехай вітрами з високості, Тютюнник Григорій», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Нехай вітрами з високості, Тютюнник Григорій» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Нехай вітрами з високості, Тютюнник Григорій"