Читати книгу - "Жар-птиця"

726
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Жар-птиця" автора Ірина Жиленко. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Жар-птиця» була написана автором - Ірина Жиленко, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники".
Поділитися книгою "Жар-птиця" в соціальних мережах: 

Ірина Жиленко – це українська поетеса, котра пише соціальні, але дитячі твори та навчає підростаючу малечу правильному життю. Частіше за все авторка розповідає про міфічних та казкових персонажів. Читати онлайн вірш «Жар-птиця» Ірини Жиленко українською мовою можна у нашій віртуальній бібліотеці.

В центрі подій ми бачимо чарівного птаха, але він сидить у клітці. Але одного разу він покидає своє заточення, і освітлює все довкола та несе людям радість та позитивні емоції. Проте, є у цьому вірші і зла особа – це ґава, яка протистоїть чарівному золотому птаху жар-птиці.

Авторка дуже красиво описує цього птаха – вона використовує такі епітети і порівняння, що одразу стає зрозуміло, що він прекрасний і добрий. А от під час опису ґави використовуються зовсім інші порівняння. Вона стара, зла та на вигляд дуже страшна.

Вся поезія – це протистояння добра та зла. Саме це повинно навчити підростаюче покоління відрізняти хороших людей від поганих та ставати на сторону тих, хто чемний та поводиться саме так із іншими людьми.

Якщо ви хочете дізнатися, чим закінчилось протистояння двох персонажів і яка суть у всьому тексті, вам потрібно скачати вірш «Жар-птиця» Ірини Жиленко у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Вірш “Жар-птиця” Ірини Жиленко.

Приємного читання!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Жар-птиця Ірина Жиленко Сусідка моя — чарівниця — годувала надвечір родзинками у клітці золоту Жар-птицю з очима-намистинками. І як воно трапилось — хто його зна — та тільки дверцят не замкнула вона. Рвонулась на волю чудесна Жар-птиця, і враз освітилась казково столиця. Летіла все вище, так гарно, так вільно, як в найзолотішім, найкращім мультфільмі... Дорослим і дітям яснішали лиця: "Як хороше жити під сонцем Жар-птиці!" І тільки ота трьохсотлітня ґава, яка себе називала Павою (старезна, без ока, та ще й кульгава), знайшла Жар-птицю непристойно яскравою. І вся вороняча орава зчинила люту стрекотняву: "Вона яскра-яскра-яскррава! Таку чужу нескромну птицю тримать годиться тільки в клітці!" Вже третій день — нема Жар-птиці. І людям посмутніли лиця. О, не сумуйте. Її нема, бо — розумієте? — зима. Жар-птиця ж — птаха екзотична, південна, до снігів незвична. Ну, от і простудилась трішки. Лежить вона терпляче в ліжку, п’є молоко, клює родзинки, чита "Барвінок" і "Мурзилку". Пішли на лад у неї справи. І скоро знов злетить вона на злість лихим, кульгавим ґавам, на новорічну радість нам!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Жар-птиця», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Жар-птиця"