Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Гном у буфеті 📚 - Українською

Читати книгу - "Гном у буфеті"

218
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Гном у буфеті" автора Ірина Жиленко. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Гном у буфеті» була написана автором - Ірина Жиленко, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники".
Поділитися книгою "Гном у буфеті" в соціальних мережах: 

Ірина Жиленко – авторка, яка найчастіше пише на дитячу тематику. Її твори, а в основному це вірші, присвячені дитячому вихованню та розповідають історії про казкових та міфічних істот, от наприклад, як про гнома, який живе в буфеті, а насправді в дитячій уяві. Читати онлайн вірш «Гном у буфеті» Ірини Жиленко українською мовою можна у нашій віртуальній бібліотеці.

У кожного в дитинстві були уявні персонажі, про яких розказували батьки чи педагоги в дитячому садку та в школі. Саме про таку істоту і розповідає письменниця у своєму творінні. А саме про гнома, який нібито живе у кожному буфеті.

Поетеса розказує дітям, що у кожному буфеті та навіть у кожному домі живе така добра істота. Він працьовитий, охороняє сімейний затишок та особливо чемно відноситься до всіх гостей. Цей текст виховує молоде покоління та вчить його бути добродушним, милосердним та працьовитим.

Також цей гном допомагає матерям, батькам та дідусям і бабусям виховувати дітей. Вдома він слідкує за порядком та за тим, щоб малеча не пустувала.

Якщо ви хочете повністю прочитати цю добру казку, написану у формі вірша, то вам потрібно скачати вірш «Гном у буфеті» Ірини Жиленко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у нашій віртуальній бібліотеці у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Вірш “Гном у буфеті” Ірини Жиленко.

Приємного читання!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Гном у буфеті Ірина Жиленко Ти знаєш, у нашому домі, в старому буфеті, давно живе мій добрий знайомий – старенький буфетний гном. Він знав ще дідуся хлоп’ям, а маму — малим дівчатком, гукав пустунам: "Ай-яй!", Слухняним давав шоколадки. Замкнувши буфет на гачок, золотить на свята сервізи. Багріє його ковпачок за склом серед вазочок різних. Він любить какао пить, смоктати м’ятні гостинці. Так довго і солодко спить в старій музикальній скриньці. Навчився він чемних манер в одної маркізи з фарфору. Сказала маркіза: — Тепер дружити із вами не сором. Ви просто — франтом, хоча втягніть у петлицю троянду. І прошу до мене на чай Разом з цвіркуном-музикантом; Століття, і друге, і третє, — прислухайся! — чуєш? – завжди клопочеться гном у буфеті, бормоче, зітха, шарудить. І тупа, і плямка в куточку, і дзвонить в буфетні шибки. І в довгі засніжені ночі нашіптує дітям казки.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Гном у буфеті», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Гном у буфеті"