Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Лиса та кума, Брати Ґрімм 📚 - Українською

Читати книгу - "Лиса та кума, Брати Ґрімм"

15
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Лиса та кума" автора Брати Ґрімм. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Лиса та кума, Брати Ґрімм» була написана автором - Брати Ґрімм, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Лиса та кума, Брати Ґрімм" в соціальних мережах: 

Книга "Лиса та кума" - це незабутня казка від Братів Ґрімм про пригоди лисиці та її куми. У цій захоплюючій історії ми дізнаємось про винятковий розум лисиці та її здатність діяти з хитрістю та розсудливістю. Лисиця знаходить вдалий спосіб віддати борги своїм кредиторам та уникнути кари за свої злочини завдяки кумі, яка надає їй розумні поради та знає, як здобути важливу інформацію.

Казка наповнена багатими образами та цікавими персонажами, які приваблюють увагу дітей та дорослих. Автори чудово передали моральну та етичну складову казки, навчаючи нас про значення розсудливості та премудрості в рішеннях, які ми приймаємо у житті.

Ця казка є прекрасним додатком до будь-якої дитячої бібліотеки та зможе зацікавити дітей різного віку. Вона навчить малечу бути розумним та дбайливим у своїх вчинках та виборах, і стане улюбленою казкою для всієї родини. Насолоджуйтеся захоплюючими пригодами лисиці та куми разом з цією чудовою книгою!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Народила вовчиха на світ вовченя и покликала кумою лисицю.

– Адже вона нам близькою ріднею приходиться, – сказала вовчиха, – і розуму в неї багато, і спритна вона, зможе мого синочка навчити й допомогти йому в житті.

Приходить лиса, така шанована і поважна, і каже:

– Дорога кумо, дякую вам за честь, надану мені, і вважаю, що й ви отримаєте від цього не менше задоволення.

На хрестинах лиса добре наїлася, розвеселилася і каже:

– Дорога кумо, в наш обов’язок входить піклуватися про дитину. Вам треба завжди мати хорошу їжу, щоб дитина добре зростала. Я знаю в одному місці вівчарські ясла, там ми могли б легко отримати смачненьку їжу.

Вовчисі пісенька прийшлася до смаку, і вона вирушила разом із лисою до селянського подвір’я. Лиса показала їй здалеку ясла і каже:

– Он там ви можете непомітно пролізти, а я тим часом на іншому боці буду роздивлятися, чи не вдасться мені схопити курку.

Але лиса нікуди не пішла, а лягла на лісовій галявині, розтягнулася та стала відпочивати.

Залізла вовчиха в ясла, а лежав там собака, і підняв він галас. Прибігли селяни, схопили куму й побили її. Нарешті усе ж вдалося втекти; вона якось вибралася і пішла додому, раптом бачить – лежить лиса. А та прикинулася і стала жалітися:

– Ах, кумонько, як мені довелося перетерпіти! Напали на мене селяни і всю мене побили; якщо ви не хочете, щоб я тут залишилася лежати та помирати, то ви повинні мене звідси понести.

Вовчиха сама ледь могла рухатися, але вже так їй стало жаль лису, що поклала вона її собі на плечі й віднесла обережно свою здорову куму до самого її дому.

Тут лиса їй і каже:

– Ну, а тепер, мила кумо, прощавайте, щасливо вам залишатися!

Посміялася над нею і побігла.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Лиса та кума, Брати Ґрімм», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Лиса та кума, Брати Ґрімм"