Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Чарівний будиночок, Юлія Войчишена 📚 - Українською

Читати книгу - "Чарівний будиночок, Юлія Войчишена"

39
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чарівний будиночок" автора Юлія Войчишена. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чарівний будиночок, Юлія Войчишена» була написана автором - Юлія Войчишена, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Чарівний будиночок, Юлія Войчишена" в соціальних мережах: 

"Чарівний будиночок" - це захоплююча казка від авторки Юлії Войчишени, яка перенесе читача у світ чарівних пригод. Головна героїня - маленька дівчинка Аліна, яка випадково потрапляє до чарівного світу під час звичайної прогулянки у лісі. Тут вона знаходить неймовірний будиночок, який виявляється дуже особливим. Щоб повернутися до свого світу, Аліні потрібно зібрати всі кристали магії, які розсипалися по різних місцях чарівного світу.

У казці читачі зустрінуться зі створіннями, які живуть у чарівному світі, а також зіткнуться з різноманітними перешкодами на шляху до збору кристалів магії. Крім того, Аліна зустріне нових друзів, які допоможуть їй в цій важливій місії.

Книга наповнена мудрістю та навчальними моментами, які допоможуть дітям розвинути важливі риси, такі як відвага, терпіння, дружба та взаємодопомога. Яскраві та чарівні ілюстрації доповнюють казку, роблячи її ще більш привабливою для маленьких читачів.

"Чарівний будиночок" - це книга, яка точно захочеся зберегти в своїй домашній бібліотеці та подарувати її дітям. Вона стане відмінним вибором для тих, хто любить чарівні пригоди та цікаві історії.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Десь далеко за горами, лісами, в тихій долині, казковій країні жили собі п’ять ґномів: кухар, перукар, кравець, землероб і чоботар. Усі вони були добрими товаришами. Кожен мав свою стареньку затишну хатинку та улюблену справу. Одного теплого весняного дня товариші завітали на обід до кухаря. – Пригощайтеся, гості дорогі! – припрошував радісний хазяїн. – Смак просто неперевершений! – хвалив кулінарний талант господаря ґном-землероб. – Усі ці страви я зготував із соковитих овочів, які ти, друже, невтомно запасав ще з осені! – подякував кухар. За якусь мить із-за столу підвівся кравець і промовив: – Справді, ми щодня допомагаємо та підтримуємо один одного – це дуже добре! Мабуть, єдине, що трішки засмучує, – значна віддаленість наших осель. Пропоную звести спільний будинок. Тоді нам не доведеться розлучатися навіть на день! Присутнім сподобалася така ідея, тому всі відразу взялися до роботи. Спершу вибрали майданчик, а потім підготували необхідні матеріали й почали будувати. Ґноми працювали дуже старанно. Невдовзі житло було майже готове. У лагідних променях вечірнього сонечка виблискував щойно пофарбований дах. Міцні стіни всміхалися великими чистими вікнами. – А чим освітлюватимемо нове помешкання? – запитав кравець. Ґном-чоботар одразу ж запропонував: – Друзі, є прекрасний діамант, сяйво якого може наповнити світлом наш затишний будиночок! Колись я зробив чоботи-скороходи королю сусідньої держави. На знак подяки правитель подарував цей коштовний камінець. Усі були в захваті від такої пропозиції. Та, на жаль, маленьким на зріст чоловічкам було важко прикріпити коштовний камінець до стелі. Скільки зусиль не докладали – все марно. Аж раптом у гості до ґномів завітала давня подруга – фея Лія. – Яка чудова оселя! – захоплено вигукнула вона. Чарівниця вирішила допомогти товаришам. Змахнувши в повітря маленькими блискучими крильцями, вона приладнала діамант до стелі. Камінець весело засяяв. – Ліє, залишайся назавжди з нами! – люб’язно запросили друзі. – Із радістю, – погодилася фея. Відтоді п’ять гномів і чарівниця вже ніколи не розлучалися...

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чарівний будиночок, Юлія Войчишена», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чарівний будиночок, Юлія Войчишена"