Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Ледарка-сорока, Лілія Гриценко 📚 - Українською

Читати книгу - "Ледарка-сорока, Лілія Гриценко"

75
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ледарка-сорока" автора Лілія Гриценко. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ледарка-сорока, Лілія Гриценко» була написана автором - Лілія Гриценко, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Ледарка-сорока, Лілія Гриценко" в соціальних мережах: 

"Ледарка-сорока" - це незабутня казка про маленьку сорочку, яка не хотіла працювати і любила ледарювати. Автор цієї чудової казки - Лілія Гриценко - навчає дітей важливості праці та того, що нічого не дається легко, але робота та наполегливість допомагають досягти мети. Головна героїня зазнає неприємностей через свою лінь та непослух, але завдяки мудрості й допомозі друзів вона змінюється на краще.

У казці "Ледарка-сорока" дитина зможе знайти не тільки веселі пригоди та захопливу історію, а й важливу мораль про те, що ніщо не дається легко та без зусиль. Казка допоможе розвинути у дитині цінність праці, наполегливості та дбайливості, а також навчити її приймати важливі рішення та допомагати друзям. Книга ілюстрована яскравими та красивими малюнками, які роблять її привабливою для маленьких читачів.

"Ледарка-сорока" - це незабутня казка, яка захопить дітей та залишиться в їхніх серцях на довгий час. Ця книжка - ідеальний вибір для родинного читання та пізнавальних годин в дитячому садку чи школі. Книга стане чудовим подарунком для маленьких читачів, які люблять веселі та корисні казки.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Був чудовий літній ранок. Барвисті квіточки повернули голівки до сходу, де щойно прокинулося сонечко. У лісі вже розпочався робочий день. Білочка прудко перестрибувала з дерева на дерево в пошуках горішків. Їжачок, метушливо перебираючи лапками, збирав яблучка для родини. Сірий зайчик майже заповнив два кошики морквою та капустою.

Усі працювали, тільки ледарка-сорока сиділа на гілці та безтурботно грілася у променях лагідного сонечка.

– Привіт, сусідко! Як поживаєш? – поцікавився у пташки довговухий.

– Як бачиш, пречудово! А ти куди стільки моркви та капусти несеш?

– У нірку, – відповів сірий.

– Нічого собі сніданочок!

– Та я на зиму запаси готую. Тобі також не завадило б.

– Ще чого! Я шукаю поживу тільки тоді, коли їсти хочу.

– А житло вже знайшла собі?

– Навіщо?! – зверхньо пхикнула чорнопера.

– Що ж робитимеш, як зима настане? – здивувався куцохвостий.

– Імовірно, тоді й почну думати.

– Як знаєш, – знизав плечима зайчик і побіг у справах: немає коли з сорокою теревені правити.

Літо минуло, невдовзі й середина осені настала. Весь ліс метушився в підготовці до зими. Працьовита білочка горіхів назбирала, грибів насушила, ще й оселю листячком утеплила. Ледарка ж, як і завжди, насолоджувалася безтурботним життям.

Аж ось ударив перший мороз. Сидить чорнопера на гілці – змерзла, аж дзьобом цокотить. «Завітаю, – думає, – до зайця. Може, запросить пожити до весни». Та в довговухого сім’я величезна, немає куди навіть посадити пернату. Помчала вона до їжака – теж не запросив.

Полетіла сорока до білочки.

– Подруго, впусти перезимувати! – слізно просить перната. – Обіцяю, що стану працьовитою.

Дотримала слово сорока: ще навесні знайшла собі оселю та стала такою хорошою господинею, що всі лісові мешканці нею захоплювалися. Не забула пташка й рятівниці подякувати – то грибочок, то горішок принесе, ще і примовляє:

– Доброта не забувається!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ледарка-сорока, Лілія Гриценко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ледарка-сорока, Лілія Гриценко"