Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Хитре зайченя, Богдан Раш 📚 - Українською

Читати книгу - "Хитре зайченя, Богдан Раш"

117
0
30.04.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Хитре зайченя" автора Богдан Раш. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Хитре зайченя, Богдан Раш» була написана автором - Богдан Раш, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Хитре зайченя, Богдан Раш" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жила в одному лісі родина: мама-Зайчиха, тато-Заєць і дітки-зайчатка – маленькі хлопчики й дівчатка. Сім’я була дуже дружня та роботяща. Щоранку татко з синочками вирушали на пошуки їжі, а мама з донечками поралися в хатинці. І все було б добре, якби не з’явився в тому лісі злий Вовк із хитрою Лисицею. Помітили чепурненьку хатку, побачили, хто в ній мешкає, і почали розробляти план, як непомітно впіймати здобич. Руда була винахідливою, тому запропонувала: – Ходімо в поле, назбираємо капусти та моркви, потім залишимо біля домівки вухатих і почекаємо, доки вони кинуться до нашого «подаруночка»! А тоді, сірий, хапаймо простаків, скидаймо в мішок і мерщій додому! – Ґеніально, люба подружко, – промовив, облизуючись, голодний Вовк. Сказано – зроблено. На світанку принесли заячі ласощі, розклали під віконечком, а самі заховалися в кущах. Чекати довелося недовго… Куцохвості прокинулися й відчули знайомий аромат. – Так смачно пахне! – з насолодою вдихав повітря Заєць. – Сама не збагну, – здивувалася дружина. Малі кинулися до віконця й побачили там справжній скарб! Чого тільки не було: й капуста, й морква, й соковита конюшина… – Татку! Матусю! Дивіться, які ласощі розкидані біля нашого будинку. Мерщій надвір! А одне зайченя було дуже кмітливим і миттю збагнуло, що тут пастка! Пухнастик спробував переконати рідних, але де там! Ніхто навіть слухати не захотів. Усі вибігли на подвір’я і кинулися до їжі. Лисиця з Вовком на це й розраховували. Переловили довговухих – і бувай! Чує зайча, що якось тихо стало за вікном, немає радісних вигуків і метушні. Вийшов маленький на ґанок – нікого немає! Заплакав бідолашний: – Де мої рідненькі? Цієї миті підлетіла Сорока-білобока, що, як завжди, все бачила. – Послухай мене, Вуханчику, – заскрекотала пташка. – Сльозами горю не допоможеш! Вовку та Лисиці поталанило зловити твоїх родичів. Тепер поміркуй, як злодіїв обвести навколо пальця. Я ж допоможу їх знайти. А тим часом хижаки готувалися до ситного обіду. Руда розпалювала піч, а сірий гострив ножі. Злодюги ковтали слинку, уявляючи, якої смакоти зараз наїдяться, аж раптом почули, що у віконце хтось стукає. – Поглянь-но, кумасю, хто там завітав. – Не повіриш, сірий, – радісно повідомила Лиска. – До нас прийшло ще одне апетитне зайченятко! – То чого ж стоїш?! Запроси гостя до хати! – зловтішно зареготав зубатий. Хижаки вибігли надвір, навіть дверей не зачинили. А хитре зайчисько тільки на це й розраховувало! Як дало дьору, а Вовк із Лисицею кинулися наздоганяти. Та поки вони петляли лісом, зайці спокійно повернулися додому. Невдовзі й малий розумник прибіг. Хоч і втомився сміливець, одначе почувався справжнім героєм! Ото були веселощі! Навіть Сорока-білобока жваво витанцьовувала гопака на гілці. А голодні й розлючені Лисиця та Вовк залишилися ні з чим.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Хитре зайченя, Богдан Раш», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Хитре зайченя, Богдан Раш"