Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Джерело життя, Віта Зайченко 📚 - Українською

Читати книгу - "Джерело життя, Віта Зайченко"

150
0
30.04.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Джерело життя" автора Віта Зайченко. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Джерело життя, Віта Зайченко» була написана автором - Віта Зайченко, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Джерело життя, Віта Зайченко" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Одного разу чарівниця Цірцея, щоб позбутися суперниці – німфи Скілли, звеліла вилити у джерело, де щоранку купалася красуня, відьомське зілля. Вода наповнилася огидними чудовиськами, що почали знищувати рибок та водорості. З кожною хвилиною страшних потвор ставало все більше й більше. Їм не вистачило місця у джерельці, й вони почали розповзатися по березі, з’їдаючи все, що траплялося на шляху. Уранці Скілла прийшла до джерельця купатися. – Який жах! – вигукнула німфа, побачивши страшних чудовиськ і пустелю довкола. Чарівниця змахнула правою рукою – й потвори зникли, потім лівою – й усе навкруги зазеленіло, зацвіло й заспівало. Цірцея дуже розсердилася, що їй нічого не вдалося. Від злості вона перетворилася на камінь. А німфа Скілла й донині оберігає Джерело Життя.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Джерело життя, Віта Зайченко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Джерело життя, Віта Зайченко"