Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Друзі, Лепетень Ілля 📚 - Українською

Читати книгу - "Друзі, Лепетень Ілля"

39
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Друзі" автора Лепетень Ілля. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Друзі, Лепетень Ілля» була написана автором - Лепетень Ілля, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Друзі, Лепетень Ілля" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Зайчик та Їжачок товаришували з дитинства, завжди допомагали один одному, були справжніми друзями. Одного разу Зайчик та Їжачок прогулювалися лісом. Вони йшли, розмовляли, цікавилися усім навколо, аж поки не заблукали.

Вже й стемніло в лісі, а друзі все блукали та й блукали, ніяк не могли знайти правильну стежку. Чим далі, тим страшніше й моторошніше ставало їм.

Після довгих і марних спроб вибратися з лісу, вони стомилися й вирішили переночувати під старим дубом. Їжачок зарився в опале листя, а зайчик ліг поруч. Вночі на полювання вийшла Хитрунка-Лисичка, побачила вона Зайчика, що спить під деревом, підійшла й тихенько забрала його до себе в нірку. Раділа Хитрунка, що ніхто не бачив де дівся Зайчик, адже Їжачка вона не помітила. Вранці прокинувся Їжачок і кинувся шукати друга, але пошуки були марними. Тоді він попросив сороку, щоб та рознесла новину по лісу. Прибігла на допомогу Білочка та й каже: "Чула, що зник твій друг. Я допоможу тобі його шукати, адже друзів не лишають у біді!"

Прийшли на поміч Їжачку та Білочці майже всі жителі лісу, тільки Лисички не було. В усіх закрався сумнів – чи не скоїла цей злочин Лисичка. Пішли до лисиччиної нірки тай питають: "Лисичко, а чи ти чула, що Зайчик зник?"

"Ні! Нічого не чула, нічого не знаю, нічого не бачила!" – заметушилася лисичка.

І всім стало зрозуміло, що це зробила саме вона. Їжачок увірвався в нірку і знайшов там свого друга.

Всі звірі лісу зрозуміли наскільки важливо мати справжніх друзів, які ніколи тебе не залишать у біді і завжди прийдуть на допомогу.

Лепетень Ілля, 9 років, м. Сміла Черкаської обл.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Друзі, Лепетень Ілля», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Друзі, Лепетень Ілля"