Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Дівчина-працелюбка, Горюшкіна Аліна 📚 - Українською

Читати книгу - "Дівчина-працелюбка, Горюшкіна Аліна"

83
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Дівчина-працелюбка" автора Горюшкіна Аліна. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Дівчина-працелюбка, Горюшкіна Аліна» була написана автором - Горюшкіна Аліна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Дівчина-працелюбка, Горюшкіна Аліна" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жила була дівчинка на ім'я Майя. Дівчинка з 5 годин ранку то каші приготує, то водиці принесе і так до 9 вечора. На наступний день дівчинка пішла по гриби. В лісі вона побачила гарного песика. Пес каже їй:

– Майє візьми мене до себе додому.

– Добре! – відповіла дівчинка.

Так вони почали вдвох жити. Пройшло 6 років. Майї виповнилося 17 років. І надвечір вона отримала подарунок від пса. Пес перетворився на гарного хлопця. Й вони одружились. Коли ви щось зробите для свого улюбленця, ви обов'язково отримаєте винагороду!

Горюшкіна Аліна, 10 років, м. Херсон

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дівчина-працелюбка, Горюшкіна Аліна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дівчина-працелюбка, Горюшкіна Аліна"