Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Як білочка лисичку надурила, Кондратюк Олексій 📚 - Українською

Читати книгу - "Як білочка лисичку надурила, Кондратюк Олексій"

44
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Як білочка лисичку надурила" автора Кондратюк Олексій. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Як білочка лисичку надурила, Кондратюк Олексій» була написана автором - Кондратюк Олексій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Як білочка лисичку надурила, Кондратюк Олексій" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Бігла лисиця з полювання і була дуже голодна, бо нічого не впіймала. У животі бурчить від голоду і щелепи зводить. Тут бачить білка на дереві смачно горіхами обідає. Така її заздрість взяла, що надумала вона білку з'їсти. Та й каже:

– Привіт любонько! Як здоров'ячко?

– Будь і ти здорова, лиско.

– Ох і давно ми не бачилися. Давай хоч обнімемося.

Білка вискочила на гілку вище, та й каже:

– Не можу, бо ще не вмивалася після обіду, боюся тебе забруднити.

– А знаєш, – каже лисиця, – я тепер теж горішки полюбляю, та ще овочі різні. Оце зранку капусточки наїлася, травички напаслася. Ох і сита!

– Ой, а я оце хотіла тобі сказати, що біля старого дуба лежить перепіл з перебитим крилом.

Лисиця як ошпарена з місця зірвалася.

– Та куди ж ти, лиско?

А її вже й не видно.

– Біжи побігай! Нас не обдуриш.

Та й поскакала в своїх справах.

Кондратюк Олексій, 11 років, смт. Гришківці Бердичівського р-ну Житомирської обл.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Як білочка лисичку надурила, Кондратюк Олексій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Як білочка лисичку надурила, Кондратюк Олексій"