Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Казка про лисичку-невдаху, Кропивко Тетяна 📚 - Українською

Читати книгу - "Казка про лисичку-невдаху, Кропивко Тетяна"

45
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Казка про лисичку-невдаху" автора Кропивко Тетяна. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Казка про лисичку-невдаху, Кропивко Тетяна» була написана автором - Кропивко Тетяна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Казка про лисичку-невдаху, Кропивко Тетяна" в соціальних мережах: 

"Казка про лисичку-невдаху" Тетяни Кропивко - це чудова книжка для дітей та дорослих, яка розповідає історію лисички, яка завжди тішиться своїм допитливим розумом та винахідливістю. Але у неї завжди є проблеми через її головорізливість та прагнення до швидких виграшів, які завжди закінчуються невдачами.

Ця казка не тільки розважає, але й надихає на важливі життєві уроки, такі як відповідальність, терплячість та довіра. Крім того, книга допомагає дітям розвивати уяву та креативність, що є важливими рисами в розвитку дитини.

Казка Тетяни Кропивко має свій неповторний стиль та мову, яка легко засвоюється для дітей та зберігається у пам'яті. Її книжки - це відмінний вибір для сімейного читання, яке забезпечує якісний відпочинок та корисний розвиток.

З книгою "Казка про лисичку-невдаху" діти зможуть насолодитися цікавою та захоплюючою історією, яка залишиться у їхній пам'яті надовго. А дорослі зможуть приємно повернутися до свого дитинства та відновити спогади про улюблені казки.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жила в одному лісі стара лисиця. Кажуть, що всі руді хитрі й підступні, а ця була така довірлива та дурненька, що її зовсім ніхто не боявся. До того ж лисичці завжди не щастило.

Якось блукала голодна лісом і зустріла зайця. – Я тебе з’їм, – каже руда. – Ні, не зможеш! – упевнено заперечив заєць. – Чому це? – Бо не наздоженеш! – хмикнув куцохвостий і шмигнув у кущі. Лиска за ним. Та куди там! Ледве очі колючками не повиколювала. Пішла бідолашна далі. Бачить – пташка сидить біля дерева. – Куріпко-куріпко, а я тебе зараз з’їм! – Мене?! – засміялася перната. – Чого ти регочеш? – здивувалася лисиця. – Бо не з’їси. – Це ще чому? – ніяк не второпає руда. – Бо літати не вмієш! – промовила куріпка, махнула крильми та сіла на гілку. Облизнулася стара, та нічого не вдієш. А їсти ж так хочеться! Коли бачить: каченята на лужечку біля річки пасуться. «Оце пощастило!» – подумала лиска та швидше до них. – Ага, спіймалися! Зараз я вас усіх з’їм! Каченятка злякалися, до матері скоріш побігли, кахкають. – Невже з’їси? – питає перната. – Авжеж! А мудра качка зітхнула й каже: – І що то за лисиця, що таких замурзаних каченят їстиме? От колись були лисиці! Поженуть спочатку качок на річку, викупають, а тоді вже їдять. «А хіба ж я дурніша?» – подумала руда. Взяла різку й погнала каченят до річки. А малим того і треба! Пострибали у воду та якнайшвидше попливли до протилежного берега. Лисичка ж тільки їхні хвости й бачила. Ось така невдаха була. Все думала, що хитріших за неї немає. Та знайшлися!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Казка про лисичку-невдаху, Кропивко Тетяна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Казка про лисичку-невдаху, Кропивко Тетяна"