Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Одна гривня, Зубач Тетяна 📚 - Українською

Читати книгу - "Одна гривня, Зубач Тетяна"

66
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Одна гривня" автора Зубач Тетяна. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Одна гривня, Зубач Тетяна» була написана автором - Зубач Тетяна, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Одна гривня, Зубач Тетяна" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Одного разу, хлопчик пішов до магазину купити хліба. Коли він прийшов до магазину, в черзі перед ним стояла бабуся. Вона купувала солодощі й їй не вистачило 1 гривні. Хлопчик відав їй свою гривню й сказав:

"Бабусю, беріть".

"Дякую тобі Івасику (так звали хлопчика)за гривню." – відповіла бабуся.

Відтоді Івасик ще не раз зустрічався з нею біля магазину.

Зубач Тетяна, 11 років, с. Коханівка Яворівського р-ну Львівської обл.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Одна гривня, Зубач Тетяна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Одна гривня, Зубач Тетяна"