Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Справжні друзі, Писанко Назар 📚 - Українською

Читати книгу - "Справжні друзі, Писанко Назар"

38
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Справжні друзі" автора Писанко Назар. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Справжні друзі, Писанко Назар» була написана автором - Писанко Назар, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Справжні друзі, Писанко Назар" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жила колись квіточка й мала вона двох друзів. Одна подруга – троянда, а інша – фіалка.

Троянда була доброю, а фіалка – злою. І от із квіточкою сталася пригода... Вона попала до павутинки. Неподалік проходила фіалка. Вона навіть не намагалася врятувати подругу. Невдовзі після неї проходила троянда. Вона була досить слабкою, проте покликала на допомогу кактуса. Він був дуже сильний та визволив квіточку з павутини.

Отож, запам'ятайте, потрібно мати лише справжніх друзів, які справді вам допоможуть!

Писанко Назар, 10 років, с. Моринці Звенигородського р-ну Черкаської обл.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Справжні друзі, Писанко Назар», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Справжні друзі, Писанко Назар"