Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Зимова прогулянка, Яковлєва Анжеліка 📚 - Українською

Читати книгу - "Зимова прогулянка, Яковлєва Анжеліка"

107
0
02.05.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Зимова прогулянка" автора Яковлєва Анжеліка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Зимова прогулянка, Яковлєва Анжеліка» була написана автором - Яковлєва Анжеліка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Зимова прогулянка, Яковлєва Анжеліка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Одного сонячного морозного дня ми прокинулись і я зазирнула у вікно, а там зима... Про що мріє кожна дитина в цю пору року?! Правильно! Пограти на вулиці в сніжки. Для молодшої сестрички це справжнісіньке диво. Вона не розуміла, що це сніг і кричала, що, ніби, дощ іде. Але я, як старша в сім'ї дитина, вирішила їй пояснити, що то за диво.

Вийшли ми на вулицю. Я дала скуштувати на смак маленькій сестричці чудо-сніг. Вона, не розуміючи, казала, що він гарячий, що мороз її вкусив, а потім стала збирати в дім сніжки.

Ми провели час просто чудово. Навіть не помітили, що молодшого братика немає. А той вже замерз та побіг до будинку, кажучи, що почекає літа.

Він страх боїться холоду, але любить всі свята, пов'язані з зимою. Світланка принесла сніг додому. Поки роздягнулась, той розтанув. Ото вже була біда!...

Прийшлось діставати лід з холодильника. Так Світланка потім і казала, що у неї в холодильнику живе Дід Мороз.

Яковлєва Анжеліка, 8 років, м. Вінниця

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зимова прогулянка, Яковлєва Анжеліка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Зимова прогулянка, Яковлєва Анжеліка"