Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Кришталевий міст, Шарль Перро 📚 - Українською

Читати книгу - "Кришталевий міст, Шарль Перро"

24
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Кришталевий міст" автора Шарль Перро. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Кришталевий міст, Шарль Перро» була написана автором - Шарль Перро, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Кришталевий міст, Шарль Перро" в соціальних мережах: 

📚🔍 Ласкаво просимо у захопливий світ "Кришталевого мосту" від визнаного автора Шарля Перро! Підкоріться блискучій привабливості цієї захопливої казки, де кришталеві мости не тільки з'єднують місця, але й розплітають загадки та таємниці. 📚🔍🌉💎

У цій незабутній книзі Шарль Перро розповідає історію молодого подорожника, який перетинає виткані зі снігу та кришталю мости, щоб дістатися до загадкового міста, схованого в захопливому льодовому ландшафті. Його пригоди переплітаються зі справжніми випробуваннями, дружбою та вірністю. 📚🔍🏔️❄️

Ця книга — це не просто казка, вона переносить нас у світ, де зимова краса оживає і магія вітає кожного кроку. Вона розкриває перед нами магію природи, сили духу та потужність мрій. 📚🔍🌌✨

На сайті readukrainianbooks.com ви зможете погрузнутися у цю захопливу казку українською мовою. Відчуйте свіжість крижаного повітря, пройдіться по кришталевих мостах та відправляйтесь у захоплюючу подорож разом з головним героєм. 📚💻📖❄️

Я, Шарль Перро, автор цієї книги, запрошую вас до своєї захоплюючої реальності, де кожна сторінка збирає блискучі пригоди та кришталеві мрії. Розпочніть свою подорож до незабутнього "Кришталевого мосту"! 📚🌉✨❄️

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жив колись дід та баба. Якось, підмітаючи в повітці, дід знайшов мідну монету.

– Що ми з нею зробимо? – запитав дід.

– Поїдемо завтра на ринок і купимо курку, – відповіла стара.

Вранці вони поїхали на ринок і купили курку. Вона нанесла їм багато яєць, стара їх вдало продала на ринку і зажили вони з дідом розкошуючи.

Через деякий час, підмітаючи в повітці, дід знову знайшов мідну монету.

– Що ми з нею зробимо тепер? – запитав він.

– Поїдемо на ринок і купимо півня, – відповіла дружина.

Вони поїхали на ринок і купили півня. Курочка з півником привели курчат, яких стара продала на ринку і зажили вони ще краще, ніж раніше.

Через кілька днів старий знову знайшов монету в повітці. На неї вони купили козу. Баба доїла багато молока і продавала його. Їх сім'я стала ще багатшою.

Минуло ще трохи часу і в тій же повітці дід знайшов ще одну монету. На неї баба купила на базарі цапа.

Цап з козою наплодили козенят, яких дід з бабою продали на ринку, ще більше поповнивши свою скарбничку. Через кілька днів у повітці знову знайшлася монета, але вже золота. На неї старі купили собі корову, а на наступну монету, яка не забарилася знайтися, купили бичка. Так їхнє господарство розрослося, а скарбничка почала наповнюватися швидше.

Одного разу, підмітаючи в повітці, баба знову знайшла монету і купила великого пухнастого кота. Кіт миттю переловив у хаті всіх мишей, які псували господарське добро і дід з бабою не могли на нього нарадуватися.

Коли в повітці знайшлася ще одна монета, то старі почали думати, щоб на неї купити.

– Тепер ми досить багаті, – сказала баба.

– Давай побудуємо кришталевий міст.

І міст був побудований, але наскільки міцний він вийшов? Вирішили дід з бабою перевірити і пустили по ньому курочку. Вона пройшлася по мосту туди-сюди – міст витримав.

Слідом за курочкою, гордо видзвонюючи шпорами, пройшовся півник і знову міст устояв.

Потім по ньому пускали козу і цапа, корову і навіть бика. Міст навіть не тріснув. І ось настала черга йти котові. Як тільки кіт дійшов до середини моста – той розвалився.

То хто ж був найважчий? Кіт! А чому? Тому що він пив багато молока!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Кришталевий міст, Шарль Перро», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Кришталевий міст, Шарль Перро"