Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Горщик каші, Брати Ґрімм 📚 - Українською

Читати книгу - "Горщик каші, Брати Ґрімм"

115
0
13.05.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Горщик каші" автора Брати Ґрімм. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Горщик каші, Брати Ґрімм» була написана автором - Брати Ґрімм, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Горщик каші, Брати Ґрімм" в соціальних мережах: 

📚🔍 Ласкаво просимо у світ чарівних казок з книгою "Горщик каші" від Братів Ґрімм! Дозвольте мені розповісти вам про цю захоплюючу історію, яка приголомшить вас своєю мораллю, гумором та незвичайністю. 📚🔍✨

"Горщик каші" - це чарівна казка про простого хлопчика, який відкриває магічний горщик, що вміє варити безкінечну кашу. Ця історія нагадує нам про важливість міркування, скромності та вдячності за те, що маємо. 📚🔍🍲✨

Приготуйтеся до зустрічі з цікавими персонажами, які перетинають шлях хлопчика. Ви зустрінете жадібну бабусю, доброзичливого вояка та багато інших непередбачуваних героїв. Кожна сторінка книги наповнена навчальними моментами та гумором, які зроблять вам усмішку на обличчі. 📚🔍🌟🥣

На сайті readukrainianbooks.com ви зможете зануритися у світ чудесних казок та насолодитися цією непередбачуваною казкою українською мовою. Це прекрасна можливість відчути магію "Горщика каші" та зануритися у світ фантазії. 📚💻🌈

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жила собі дівчинка. Якось пішла вона в ліс по ягоди й зустріла бабусю.

– Здрастуй, дівчинко, – сказала старенька. – Дай мені ягід, будь ласка.

– Беріть, бабусю, – відповіла дівчинка.

Поїла старенька ягід і сказала:

– Я тобі теж дещо подарую. Ось тобі горщик. Варто лише сказати: «Раз, два, три, горщику, вари!» – і він почне варити смачну солодку кашу. А якщо сказати: «Раз, два, три, горщику, не вари!» – він одразу перестане варити.

– Дякую, – сказала дівчинка, узяла горщик і пішла додому.

Тепер вони з матір'ю завжди мали на обід смачну солодку кашу.

Одного разу дівчинка пішла з дому, а мати поставила горщик перед собою і сказала:

– Раз, два, три, горщику, вари!

Горщик почав варити і наварив дуже багато каші. Мати наїлася досхочу, але забула, як зупинити горщик. Каша була в кімнаті, на ґанку, вже була й на вулиці, а горщик усе варив.

Злякалася мати, побігла по дочку, але не змогла перебратися через дорогу – гаряча каша текла рікою.

Добре, що дівчинка була недалеко. Побачила вона, що робиться, і побігла додому. Сяк-так вилізла на ґанок, відчинила двері і гукнула:

– Раз, два, три, горщику, не вари!

Горщик перестав варити кашу. Але ще довго городяни їли кашу, черпаючи просто з вікон, а той, кому доводилося їхати чи йти по вулиці, мусив проїдати собі в каші дорогу.

Але ніхто не скаржився. Дуже смачна та солодка була каша.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Горщик каші, Брати Ґрімм», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Горщик каші, Брати Ґрімм"