Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Мафін співає пісеньку, Енн Хогарт 📚 - Українською

Читати книгу - "Мафін співає пісеньку, Енн Хогарт"

22
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Мафін співає пісеньку" автора Енн Хогарт. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Мафін співає пісеньку, Енн Хогарт» була написана автором - Енн Хогарт, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Мафін співає пісеньку, Енн Хогарт" в соціальних мережах: 

🎵📚 Вітаю вас у світі музики та пригод "Мафін співає пісеньку" - захопливої книги від авторки Енн Хогарт! 🎵📚

У цій незвичайній казці ви знайдете маленького Мафіна, найсолодшого котика, який не тільки уміє готувати смачні мафіни, але й співає неймовірно чарівні пісні. Разом з ним ми відправимось у світ музики, де зустрінемо нових друзів, вирішуватимемо завдання та відчуємо справжнє диво музики. 🎶📚🌟🐱

Я, Енн Хогарт, з великою радістю представляю вам цю книгу, що наповнена теплом, магією та незабутніми моментами. "Мафін співає пісеньку" - це не просто історія, а урок про важливість виражати себе через музику та відкривати свої серця для нових вражень. 🖋️💭🌟🎵📚💕

На сайті readukrainianbooks.com ви зможете насолодитися цією неперевершеною книгою, де кожна сторінка переповнена жвавими ілюстраціями та чарівними мелодіями Мафіна. Зануртесь у цей особливий світ та насолоджуйтеся чарівними моментами, які розкриють ваші почуття до музики. 📚👀🎨🎶🌈

"Мафін співає пісеньку" - це не просто казка для дітей, а незабутній шлях до відкриття своїх талантів, вірити у себе та радіти кожному звуку життя. Ця книга стане чудовим подарунком для всіх, хто любить музику та пригоди. 📚❤️✨🌈

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

"Який чудовий ранок!" – подумав Мафін, висунувши голову з дверей свого сарайчика. Сонечко яскраво світило, а на верхівці високого дерева, задерши маленьку голівку, заплющивши очі і широко відкривши дзьоба, співав чорний дрізд.

Мафін бачив, як радіє дрізд своїй пісні, і сказав сам до себе: "Напевно, приємно співати, як ця пташка! Добре, якби й я умів так співати!" Потім він трохи подумав і додав:"У мене, звичайно, теж вийде, тільки спершу потрібно скласти слова".

Він розвів трохи фарби у відерці, прибив на стіну великий аркуш паперу і надів свою "розумну шапочку", яка допомагає думати.

– Спочатку я напишу вірші, – сказав Мафін мрійливо.

Потім вмочив копито у фарбу і став писати.

Ось що у нього вийшло:

Пісенька Мафіна

Чирик! Чирик! Чирик! Чирик!

Тюрлю! Тюрлю! Тюрлю! Тюрлю!

Слухайте, слухайте, слухайте всі!

Це я, Мафін, співаю!

– Тепер я почну співати! – сказав Мафін. Він заплющив очі, закинув голову і широко роззявив рота. У цей час повз сарайчик проходила овечка Луїза. Вона була в білому халаті і несла маленький бинт, тому що їй дуже хотілося когось полікувати. Коли Мафін заспівав, Луїза так злякалася, що закричала і впустила бинт. Він заплутався навколо її ніг, і вона впала.

Прибігла жирафа Грейс дізнатися, що трапилося.

– О, Грейс! – закричала Луїза. – Хтось так закричав, що я зі страху впала! Швидше допоможи мені піднятися, і давай втечемо звідси!

Грейс нахилила свою довгу шию, і Луїза, вхопившись за неї, встала на ноги.

Мафін почув, як побігли Грейс і Луїза, і пішов шукати цуценя Пітера, який заривав десь поблизу кістку.

"От він здивується!" – подумав Мафін і знову заспівав свою пісеньку.

Пітер одразу ж перестав рити землю і завив страшним голосом. З очей його полилися сльози.

– О-о-о, – волав Пітер, – мабуть, хтось образив собаку, і він плаче. Бідолашний, нещасний собака! – І він продовжував вити від жалю до цього собаки.

"Дивно! – подумав Мафін. – Про якого собаку він каже?"

Мафін і не здогадався, що Пітер прийняв його спів за виття собаки.

Він пішов до гіпопотама Губерта. Губерт мирно спав біля басейну.

– Дай-но я пожартую і розбуджу його пісенькою! – сказав Мафін і почав співати:

Чирик! Чирик! Чирик! Чирик!

Не встиг він проспівати "Тюрлю! Тюрлю!..", як Губерт затремтів, немов гора під час землетрусу, і впав у басейн. Цілий фонтан води злетів у повітря і облив Мафіна з ніг до голови.

– Боже мій! – простогнав Губерт. – Мені наснився страшний сон: ніби дикий слон просурмив мені прямо у вухо! Тільки холодна вода допоможе мені заспокоїтися... – І він зник під водою.

Тюлениха Селлі припливла з протилежного боку басейну.

– Мафіне, ти чув дикий крик? – запитала вона. – Може під водою сидить тюлень, у якого болить горло?

І тут Мафін усе зрозумів.

"Мабуть, з моїм співом щось не те, – подумав він сумно. – Але ж я робив усе, як дрізд. Я так само заплющував очі, закидав голову і роззявляв рота. Так! Але ж я не сидів на верхівці дерева! Ось у чому моя помилка."

І Мафін поліз на дерево.

Незабаром сад наповнився звуками ще жахливішими, ніж раніше. Це було рохкання, мукання, сопіння і благання про допомогу.

– Допоможіть! Допоможіть! – волав Мафін.

Усі поприбігали і побачили, що Мафін висить на гілці, вчепившись за неї передніми ногами.

Перигрин кинувся рятувати Мафіна. Він велів йому триматися зубами за вухо жирафи Грейс і стрибати на спину Губерта, у той час як Пітер, Освальд, Луїза і мавпа Монкі тримали чотири куточки простирадла на той випадок, якщо Мафін впаде.

Мафін спустився на землю цілий і неушкоджений.

– Що ти робив на дереві? – суворо запитав Перигрин.

– Я... я... – Мафін засоромився і замовк. Він подивився вгору і побачив на гілці дрозда, у якого був відкритий рот, маленька голівка закинута, а очі заплющені. Дрізд співав свою пісеньку.

– Як він чудово співає! – сказав Мафін. – Ви згодні?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Мафін співає пісеньку, Енн Хогарт», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Мафін співає пісеньку, Енн Хогарт"