Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Донечка обідає, Сільва Капутікян 📚 - Українською

Читати книгу - "Донечка обідає, Сільва Капутікян"

35
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Донечка обідає" автора Сільва Капутікян. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Донечка обідає, Сільва Капутікян» була написана автором - Сільва Капутікян, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Донечка обідає, Сільва Капутікян" в соціальних мережах: 

👧🍽 Книга "Донечка обідає" 🌟📖

Привіт! Я - Сільва Капутікян, авторка книги "Донечка обідає". Із великим задоволенням розповім вам про цю незвичайну історію, яка запрошує вас до чарівного світу обідніх пригод.

У цій чудовій книзі розповідається історія донечки, яка повсякденно переживає захоплюючі обідні моменти. Ви зустрінетеся зі складними виборами страв, веселими пригодами з їжею та багатьма цікавими відкриттями. Ця книга навчить вас не лише цінувати їжу, але й розуміти важливість спілкування за столом.

"Донечка обідає" - це не просто книга про їжу, а справжня подорож у світ смаку, традицій та сімейного затишку. Кожна сторінка наповнена веселощами, натхненням та мудрістю. Вона навчить вас підтримувати та цінувати родинні зв'язки та створювати особливі спогади за столом.

Запрошую вас на readukrainianbooks.com, де ви зможете насолодитися книгою "Донечка обідає". Ця книга перетворить ваші обідні зустрічі на магічні моменти спілкування і радості. Погрузьтесь у світ ароматів, смаків та тепла сімейних обідів разом з донечкою.

🌟📖 Разом зі мною, Сільвою Капутікян, ви здійсните незабутню подорож за столом, де кожен кулінарний досвід перетвориться на неповторну історію. Відкрийте цю книгу та перенесіться у світ обідніх пригод, які дарують радість, сміх та натхнення.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Час обіду наступає.

Донечка за стіл сідає.

Раптом з двору: – Гав-гав-гав!

– Хто ж до хати завітав?

– Я собака, я – Сірко,

Наробився – ого-го!

Двір та дім охороняв,

Натрудився та охляв.

Ви самі їсте,

А мені дасте?

– Куд-куди! Куд-куди! –

А це хто біжить сюди?

– Ваша курочка рябенька,

З курника прийшла швиденько.

Їсти-пити не могла,

Бо яєчко вам знесла.

Ви самі їсте,

А мені дасте?

Ну а хто це: – Няв-няв-няв! –

В двері шкрябатись почав?

– Це я – ваша киця Мурка,

Мурка я – пухнасте хутро!

Я комори стерегла,

Всіх мишей перевела,

З льоху пацюків прогнала,

Натрудилася немало…

Ви самі їсте,

А мені дасте?

Двері доня прочиняє

Та до столу всіх гукає:

Песик, киця-муркотушка

Та ще й курочка-рябушка!

Добре за обідом їли,

Всіх чудово пригостили.

М’яса песику у мисці,

В блюдці молока для киці,

Для рябої квочки –

Пшона у черепочку.

Кашки – донечці маленькій

У тарілці глибоченькій!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Донечка обідає, Сільва Капутікян», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Донечка обідає, Сільва Капутікян"