Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Жменька, Рахіль Баумволь 📚 - Українською

Читати книгу - "Жменька, Рахіль Баумволь"

37
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Жменька" автора Рахіль Баумволь. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Жменька, Рахіль Баумволь» була написана автором - Рахіль Баумволь, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Жменька, Рахіль Баумволь" в соціальних мережах: 

🌸📚 Книга "Жменька" 🌟📖

Привіт, шановні читачі! Я - Рахіль Баумволь, авторка книги "Жменька". З радістю представляю вам цю теплу та зворушливу історію.

У цій книзі ви зустрінете Жменьку, маленьку дівчинку з незвичайною здатністю - вона може зібрати у своїй жмені всю красу і чарівність світу. Кожен раз, коли Жменька зіткнеться з труднощами та негараздами, вона використовує свою неймовірну силу, щоб принести світло та надію.

Ця книга нагадує нам про важливість кожного маленького моменту життя. Вона вчить нас бачити красу у простих речах, цінувати маленькі радощі та розуміти, що навіть найменші дії можуть змінити світ навколо нас.

Запрошую вас на сайт readukrainianbooks.com, де ви зможете погрузитися у чарівний світ "Жменьки". Разом з нею ви перетворите звичайні речі на незабутні моменти та знайдете в собі силу змінити все навколо. Проведіть час у компанії Жменьки та дізнайтесь, як навчитися бачити прекрасне в кожному дні.

🌟📖 Разом із книгою "Жменька" Рахіль Баумволь відкрийте для себе неймовірний світ маленьких радощів, дива і магії. Дозвольте Жменьці показати вам, що навіть найміцніші зміни можуть початися з маленьких дій. Відправляйтеся на захоплюючу подорож з цією неперевершеною книгою та відкрийте для себе весь потенціал кожного миття.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Сталося так, що білка прохворіла все літо і не змогла запастися на зиму ні горіхами, ні грибами. Що робити? Написала вона листа ведмедю. Так, мовляв, і так. Виручай, клишоногий.

"Дам я білці жменьку з моїх запасів, – подумав ведмідь, – хай знає мою щедрість!"

– Гей, вухастик! – гукнув ведмідь зайцю. – Зроби таку ласку, відвези це білці. – І він розтиснув свою лапу, повнісіньку всякого добра.

Навантажив заєць ведмежий подарунок на візок і повіз. Але не білці, а своїм зайченятам.

Там він узяв з візка одну жменьку і поскакав на трьох лапах до білки.

А назустріч йому їжак:

– Чого шкутильгаєш, зайчику?

– Так от несу в жмені подарунок для білочки.

– Дай-но я понесу. Мені зручніше. Чіпляй мені на спину.

По дорозі їжак забіг до своєї їжачихи й скинув їй всю поклажу – одну тільки жменьку прихопив.

Йде, шкандибає.

Тут назустріч йому жаба:

– Чого шкандибаєш?

– Ось несу в жмені їжу для білки.

– Дай-но я віднесу. Мені підстрибом легше.

А у жаби жменька, ясна річ, ще менша, ніж у їжака. Довелося їй решту з'їсти. Їла, їла – мало не луснула. Ще птахам залишилося що поклювати.

Прискакала жаба до білки, розтиснула лапку й каже:

– Ведмідь посилає тобі жменю зі своїх запасів. Моя справа принести. А вже твоя справа поділитися зі мною.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Жменька, Рахіль Баумволь», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Жменька, Рахіль Баумволь"