Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Казна-хто, Олександр Лельєвр 📚 - Українською

Читати книгу - "Казна-хто, Олександр Лельєвр"

59
0
18.05.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Казна-хто" автора Олександр Лельєвр. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Казна-хто, Олександр Лельєвр» була написана автором - Олександр Лельєвр, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Казна-хто, Олександр Лельєвр" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Маленький їжачок ходив до лісової школи. Там звірята вчилися писати, читати й малювати.

Одного разу на перерві звірята пішли гуляти, а їжачок узяв крейду і намалював на дошці портрет своєї мами. І підписав великими літерами "МАМА".

Прибігло до класу кошеня. Бачить: на дошці портрет намальований. І внизу написано "МАМА".

– Невже мама така? – говорить кошеня. – Мама ось яка має бути.

І намалювало на портреті вуса – точнісінько такі, як у його мами.

Прибігло зайченя. Дивиться на портрет, дивується:

– Невже мама така? Вона ось яка!

І намалювало на портреті вуха, як у мами-зайчихи.

Повернулося до класу верблюжа. Подивилося на дошку.

– Ні, – каже, – мама не така. Мама ось яка.

І домалювало на портреті два верблюжих горба.

Останнім прибігло мишеня. Бачить: портрет намальований. "МАМА" написано.

– І зовсім не схоже, – каже мишеня. – Мама не така, мама ось яка.

І намалювало ще довгий мишачий хвостик.

І тут прийшов до класу вчитель, ведмідь – Михайло Іванович. Подивився на дошку, похитав головою. Потім узяв крейду, закреслив слово "МАМА" і написав: "КАЗНА-ХТО". Великими літерами.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Казна-хто, Олександр Лельєвр», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Казна-хто, Олександр Лельєвр"