Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Ах-ах!, Генадій Циферов 📚 - Українською

Читати книгу - "Ах-ах!, Генадій Циферов"

26
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Ах-ах!" автора Генадій Циферов. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Ах-ах!, Генадій Циферов» була написана автором - Генадій Циферов, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Ах-ах!, Генадій Циферов" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Було це так... Якось одне слоненя з рожевої мильної піни надувало кульки.

А одна така кулька зовсім–зовсім велика вийшла. І в ній під вечір на заході сонця прекрасна картина раптом з'явилася...

Червоний замок із високими вежами.

А до нього через рів різьблений міст перекинувся. На тому блакитному мосту зелена карета з золотими дзвіночками.

А потім у вікнах замку різнокольорові музиканти з'явилися і почали грати у золоті труби.

Це було так дивно, що слоненя подивилося, послухало і не витримало: пішло кликати друзів. Прийшло до тигреняти і каже:

– Підемо дивитися. У мене таке диво є!

Прийшли. Дивляться, а в кульці перед замком на зеленому лузі вже танцюють. І зовсім не люди, а блакитні квіти з крапельками роси.

Тоді слоненя просто заніміло від захвату. А тигреня... Обійшло навколо кульки, розвело лапами і зітхнуло:

– Ах, ах! Як це прекрасно!

І кулька одразу ж луснула, а казкові картини зникли зовсім.

Ні замку, ні музикантів, ні карети. І стало дуже сумно.

Тигреня закрило обличчя лапами, а добре слоненя, подумавши, сказало:

– Ну звичайно, ти не винен! Та все ж таки тобі не слід було так голосно зітхати. Адже все прекрасне таке тендітне і руйнується від одного нашого «ах».

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ах-ах!, Генадій Циферов», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ах-ах!, Генадій Циферов"