Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Страус і черепаха, Сергій Баруздін 📚 - Українською

Читати книгу - "Страус і черепаха, Сергій Баруздін"

61
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Страус і черепаха" автора Сергій Баруздін. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Страус і черепаха, Сергій Баруздін» була написана автором - Сергій Баруздін, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Страус і черепаха, Сергій Баруздін" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Було це в пустелі.

Зустріла черепаха страуса і запропонувала:

– Давай позмагаємося, хто з нас швидше бігає?

– Звісно ж я, – сказав страус.

– Це ще треба перевірити.

– Ну, гаразд!

Домовилися вони вранці влаштувати змагання.

А черепаха тим часом поповзла на інший край пустелі до матері. Півночі повзла.

– Завтра вранці, мамо, посидьте на цьому місці, нікуди не йдіть, попросила черепаха.

– А навіщо?

– Треба, – каже.

До ранку повернулася черепаха на своє місце, аж тут і страус наспів:

– Побігли?

– Побігли!

Прибіг страус на інший край пустелі, а черепаха вже там. Він – назад, і знову черепаха на місці.

– Як же так виходить? – запитує страус.

– А ти подумай!

– Нічого в голову не приходить, – каже страус.

– Просто ти дуже неуважний, – сказала черепаха.

– Як так? – не зрозумів страус.

– А так, – каже черепаха. – На тому краю пустелі моя мати сидить. Вона удвічі старша за мене, а ти й не помітив.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Страус і черепаха, Сергій Баруздін», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Страус і черепаха, Сергій Баруздін"