Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Чому ведмедю нудно, Георгій Карлов 📚 - Українською

Читати книгу - "Чому ведмедю нудно, Георгій Карлов"

122
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чому ведмедю нудно" автора Георгій Карлов. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чому ведмедю нудно, Георгій Карлов» була написана автором - Георгій Карлов, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Чому ведмедю нудно, Георгій Карлов" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Білки гриби збирають, сушитимуть їх.

Борсуки землю риють, нору собі роблять.

Бджоли мед збирають, до вулика зносять.

Бобри греблю будують, щоб купатися поглибше.

Їжаки яблука на зиму запасають.

Єноти чистоту люблять, одяг перуть.

Мурахи тягають соломинки, будинок будують.

Тільки ведмедик нічого не робить. От йому й нудно!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чому ведмедю нудно, Георгій Карлов», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чому ведмедю нудно, Георгій Карлов"