Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Хто найдобріший, Генадій Циферов 📚 - Українською

Читати книгу - "Хто найдобріший, Генадій Циферов"

13
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Хто найдобріший" автора Генадій Циферов. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Хто найдобріший, Генадій Циферов» була написана автором - Генадій Циферов, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Хто найдобріший, Генадій Циферов" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Хто найсильніший? Хто найстрашніший? Ось про що вчора сперечалися цілий день звірі.

Спочатку вони думали: найсильніший – Рогатий Равлик.

Потім вирішили: ні, найсильніший, найстрашніший – Жук-Рогач

А після Жучка-Рогачка, найстрашніший, найсильніший – Козлик.

За козликом – Баран-бий-у-барабан.

За бараном з барабаном – Бик-ногами-брик.

За биком Носоріг-косоріг.

А за носорогом, а за косогором найстрашніший, найсильніший – Ікластий Слон!

Отак і сказали звірі слонові:

– Ти, слон, найсильніший! Ти, слон, найстрашніший!

Але слон образився.

– Звичайно, – кивнув він, я найсильніший. Але хіба я найстрашніший і найлютіший? Неправда! Слони добрі.

Прошу, будь ласка, мною нікого не лякати.

Я дуже люблю всіх маленьких!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Хто найдобріший, Генадій Циферов», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Хто найдобріший, Генадій Циферов"