Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Їжачок, Сергій Баруздін 📚 - Українською

Читати книгу - "Їжачок, Сергій Баруздін"

19
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Їжачок" автора Сергій Баруздін. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Їжачок, Сергій Баруздін» була написана автором - Сергій Баруздін, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Їжачок, Сергій Баруздін" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Їжачок усе літо багато працював і розгубив усі свої голки. Пішов їжачок до майстерні, попросив:

– Зробіть, будь ласка, мені нові голки!

– Залюбки, – кажуть у майстерні, – але в нас зараз голок немає. Зайдіть через тиждень!

Їжачок через тиждень зайшов до майстерні, і знов те ж саме:

– Не підвезли поки! Ще через тиждень!

Ще тиждень минув, і ще, а в майстерні все не було голок. Довелося їжачкові лягати спати на зиму без голок.

А весна настала, прокинувся їжачок, дивиться, а в нього нові голки виросли.

І майстерня не знадобилася.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Їжачок, Сергій Баруздін», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Їжачок, Сергій Баруздін"